Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Pokrowce na wędki

17 artykuł artykułów

Sortuj

  • Twój wybór: (0) Wyczyść wszystkie filtry
  • Cena

  • Marka

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Pokrowiec na wędki – dobra wędka potrzebuje odpowiedniej ochrony

Nawet najlepsza wędka nie będzie Ci służyła przez długi czas, jeżeli nie będziesz o nią odpowiednio dbać. Istotne jest to, w czym i jak ją transportujemy i przechowujemy. Niektórzy nie zabezpieczają swojego sprzętu w żaden sposób, narażając go na uszkodzenia, wynikające z niekorzystnego wpływ czynników atmosferycznych, ale też przypadkowych uderzeń, upadków i zarysowań. Aby tego uniknąć, zdecyduj się na pokrowiec na wędki. To specjalnie zaprojektowane akcesoria, które rozmiarami i właściwościami sprzyjają przechowywaniu i transportowaniu sprzętu wędkarskiego. Istnieje wiele różnych modeli, z których łatwością wybierzesz ten najlepiej pasujący do Twojej wędki.

Który pokrowiec na wędki?

Bardzo dużo zależy od tego, jaką masz wędkę. Do tyczek i batów polecamy tuby ochronne, które są lekkie, mają bardzo prostą konstrukcję i charakteryzują się niską ceną. Tuby można przycinać, aby dostosować je do rozmiaru wędek. Nie wydłużymy ich jednak, dlatego zawsze zwracamy uwagę na ich długość. Lepiej kupić większą, niż za małą. Pokrowce na wędki spinningowe, spławikowe, podlodowe i inne, z kołowrotkami i dodatkowym wyposażeniem wyposażone są w przeznaczoną do noszenia rączkę, niekiedy mają kilka przegród, które możesz przeznaczyć na dodatkowe akcesoria i sprzęt. Niektóre mają tak dużą pojemność, że zmieścisz w nich nawet parasol. Pokrowce na wędki wykonane zostały z materiałów sztucznych, które są odporne na zniszczenia mechaniczne. Mogą również posiadać właściwości wodoodporne, co pozwala zabezpieczyć sprzęt podczas deszczu.

Pokrowiec nie na jedną wędkę

Masz kilka wędek, każdą do innych gatunków ryb i warunków połowu? A być może preferujesz wędkowanie w towarzystwie? Polecamy Ci pokrowce na wędki, które pomieszczą cały Twój bogaty sprzęt, a także wyposażenie Twoich towarzyszy. To pokrowce przeznaczone na kilka wędek, mają dużą pojemność. Są solidne i odporne na większe obciążenie. Od teraz już nie musisz się zastanawiać, którą wędkę ze sobą zabrać, weź wszystkie!