Kurtki przeciwdeszczowe męskie

Kurtki przeciwdeszczowe męskie

a11y.skip-filters
Filtry
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
 

Kurtki przeciwdeszczowe męskie – niezbędnik każdego sportowca

Wśród odzieży sportowej w Twojej szafie nie może zabraknąć kurtki, która pozwoli Ci przeprowadzić trening na świeżym powietrzu niezależnie do pogody. Kurtki przeciwdeszczowe męskie szczególnie dobrze sprawdzają się podczas jesiennych górskich wędrówek. To podstawowy element ekwipunku nie tylko turysty, lecz także biegacza i kolarza. Kurtka przeciwdeszczowa może okazać się niezbędna nawet podczas rekreacyjnego spaceru. Deszcz nie należy do najprzyjemniejszych zjawisk atmosferycznych, zwłaszcza jeśli towarzyszą mu niższe temperatury. Kurtki przeciwdeszczowe męskie zapewniają ochronę przed przemakaniem ubrań oraz wychłodzeniem organizmu na skutek nasiąkania zimną wodą wszystkich warstw odzieży.

Kurtka wodoodporna, ale nie zawsze oddychająca

Jeżeli zależy Ci na możliwie jak najbardziej skutecznej ochronie przed konkretnym zjawiskiem atmosferycznym, musisz być przygotowany na kompromisy. Dobre kurtki przeciwdeszczowe męskie są wykonane z materiałów, a zastosowano w nich technologie ukierunkowane przede wszystkim na wodoodporność, zatem materiał, który nie przepuszcza wody, stał się też barierą przy odprowadzaniu wilgoci. Nie oznacza to jednak, że kurtki przeciwdeszczowe męskie są całkowicie pozbawione oddychalności. W wielu przypadkach jest ona po prostu mniejsza. W innych, aby poprawić cyrkulację powietrza, stosuje się panele wentylacyjne w newralgicznych miejscach.

Kurtki przeciwdeszczowe męskie na lato i zimę

Deszcz jest zjawiskiem występującym o każdej porze roku. Na lato polecamy kurtki przeciwdeszczowe męskie w formie kompaktowego, zajmującego niewiele miejsca poncza. Świetnie sprawdzi się jako „asekuracyjny dodatek” w plecaku turysty. Na chłodniejsze dni wybierz kurtki chroniące przed deszczem oraz chłodem. Specjalna warstwa ocieplenia wpływa na poprawę komfortu termicznego. Kurtki przeciwdeszczowe męskie posiadają kaptur, liczne kieszenie zewnętrzne i wewnętrzne, a także ściągacze przy mankietach i u dołu kurtki w celu lepszego dopasowania oraz jeszcze większej ochrony przed deszczem. Sprawdź także kurtki zimowe i kurtki puchowe.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę