Kurtki do biegania

(6)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
KAMIZELKA DO BIEGANIA MĘSKA WARM+
Koniec serii
KALENJI KAMIZELKA DO BIEGANIA MĘSKA WARM+

159,99 zł 249,99 zł - 90 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
 

Kurtki do biegania na zmienne warunki na ścieżce

Biegacze przypominają sobie o niej, kiedy przychodzą pierwsze chłody oraz deszczowe jesienne dni. Wtedy okazuje się wręcz niezastąpionym elementem ubioru. Możesz odpuścić trening lub zarzucić na siebie kurtkę do biegania i ruszać na ścieżkę. My preferujemy tą drugą opcję. Jesteśmy przekonani, że dla Ciebie również jest lepszym rozwiązaniem. Jeżeli w Twojej szafie nie ma jeszcze kurtki do biegania, to czas nadrobić zaległości. Nie czekaj aż chłód będzie chciał skutecznie pokrzyżować Ci plany treningowe. Zaskocz go najlepszym przygotowaniem!

Kurtka do biegania i jej odpowiedzialne zadanie

Kurtki do biegania występują w kilku wariantach. Najpopularniejsze są wiatrówki, które chronią przed chłodnym wiatrem. Nie posiadają żadnej ocieplanej warstwy, zatem dobrze sprawdzą się w chłodniejsze letnie dni, a także wczesną jesienią. Są lekkie, a po złożeniu nie zajmują dużo miejsca. Kurtki do biegania przeciwwiatrowe wykazują również właściwości oddychające. Bardzo dobrze odprowadzają wilgoć, dzięki czemu nie pocisz się tak intensywnie. W szafie każdego biegacza powinna znaleźć się też kurtka do biegania przeciwdeszczowa. Te dwie właściwości są często połączone w jednym produkcie, co stanowi najlepszy możliwy wybór. Podczas biegania w deszczu, woda nie przedostanie się do pozostałych warstw ubrania ani Twojego ciała. Ważne, aby szwy i zamki były uszczelnione. Przy produkcji tego typu kurtek wykorzystuje się specjalną technologię – wyposażona jest w porowatą powłokę (membanę), która skutecznie chroni przed przenikaniem wody.

Nie wiesz, na co się zdecydować?

Biegasz zimą? Wybierz kurtkę z izolacją termiczną. Potrzebujesz wyjątkowej ochrony przed zimnem, a niekiedy nawet dużym mrozem. Musi ona jednak zapewnić jednocześnie komfort noszenia, a także nie może doprowadzić do przepocenia ciała. 3 rodzaje kurtek, różne właściwości, a Ty potrzebujesz praktycznie wszystkich. Przeciwdeszczowa kurtka do biegania jest najbardziej praktyczna, dlatego sięga po nią większość biegaczy. Sprawdzi się doskonale, kiedy na zewnątrz jest chłodniej i pada deszcz. Decydując się na wiatrówkę, możesz dodatkowo wzmocnić ochronę przed zimnem bluzą dla biegaczy, czyli ubrać się na przysłowiową cebulkę. Do biegów zimą koniecznie wybierz kurtkę przystosowaną do trudnych warunków oraz niskich temperatur. Teraz już wiesz, czego szukać?

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę