Skarpety do biegania

(35)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Skarpety do biegania Kiprun Run 500 niskie 2 pary
KIPRUN Skarpety do biegania Kiprun Run 500 niskie 2 pary

24,99 zł 12,50 zł/pce

(45)
U Ciebie za 2 dni
SKARPETKI DO BIEGANIA RUN500 MID X2
W zestawie taniej
KIPRUN SKARPETKI DO BIEGANIA RUN500 MID X2

24,99 zł 12,50 zł/pce

(68)
U Ciebie za 2 dni
Skarpetki do biegania Kiprun Run 900 niskie cienkie
Najlepiej oceniany
Skarpetki do biegania dziecięce Kalenji AT 500 średnie
Najlepiej oceniany
Skarpetki do biegania Kiprun Run 900 wysokie grube
Promocja
KIPRUN Skarpetki do biegania Kiprun Run 900 wysokie grube

24,99 zł 39,99 zł - 15 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
 

Skarpetki do biegania – ulga dla stóp biegacza!

W czym biegać? Na pewno w wygodnym i dobrze dopasowanym obuwiu. Ale czy podczas kompletowania swojego sportowego stroju pamiętasz o specjalnych skarpetkach przeznaczonych dla biegaczy? Twoje stopy potrzebują fachowego wsparcia. Zakup butów sportowych może nie wystarczyć, aby zapewnić im odpowiedni komfort. Otarcia i niewłaściwe podparcie skutecznie pozbawiają biegaczy radości z aktywności fizycznej. Skarpety do biegania muszą umożliwić Ci długi trening bez nadmiernego zmęczenia stóp. Z Decathlonem wybiegasz więcej kilometrów oraz poczujesz, że wciąż możesz robić kolejne postępy. Nie katuj stóp niewłaściwymi skarpetkami!

Skarpetki do biegania i ich funkcje

Skarpety do biegania przede wszystkim muszą wyróżniać się zdolnością do odprowadzania wilgoci. Chronią stopy przed przegrzaniem i tym samym zapewniają Ci komfort w trakcie krótkich oraz długich treningów niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Dzięki nim ryzyko otarć skóry jest znacznie mniejsze, dzięki czemu nie musisz rezygnować z kolejnego biegowego treningu. Ponadto dobre skarpety do biegania zwiększają amortyzację stopy. Wybrałeś profesjonalne buty do biegania w naszym sklepie? Wykorzystaj ich potencjał, dopasowując do stopy skarpetki do biegania przeznaczone do intensywnej aktywności. To duet, z którym możesz więcej!

Profesjonalne skarpety do biegania

Na upały najlepiej sprawdzą się lekkie i cienkie skarpetki do biegania. Zapobiegają nadmiernemu poceniu się stopy oraz eliminują ryzyko przegrzania. Charakteryzują się cienkim splotem dzianiny w górnej części. To w tym miejscu powinna następować największa wymiana cieplna. Koniecznie wybieraj modele szybkoschnące. Cienkie polecamy na lato, zimą potrzebujesz bowiem wzmożonej ochrony przed chłodem. Jeżeli biegasz przez cały rok, w Twojej szafie powinny się znaleźć również skarpetki grubsze i cieplejsze. W obrębie podeszwy profesjonalne skarpetki do biegania posiadają więcej dzianiny, co przekłada się na skuteczniejszą amortyzację. Ponadto znajdziesz przy nich specjalne ściągacze w okolicach pięty. Biegaj jak profesjonalista! Pamiętaj o detalach!

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę