Słuchawki do biegania

Słuchawki do biegania

a11y.skip-filters
Filtry
Cena
Odbiór w sklepie Decathlon

Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Odtwarzacz MP3 do biegania
Najniższa cena
KALENJI Odtwarzacz MP3 do biegania
99,99 zł
(2)
U Ciebie za 2 dni
 

Słuchawki do biegania – muzyka legalnym dopingiem

Udowodniono naukowo, że muzyka pozytywnie wpływa na nasz nastrój, poprawia samopoczucie, obniża poziom stresu, ale też może działać na nas pobudzająco. Nie bez powodu większość biegaczy nie wyobraża sobie treningu bez słuchawek w uszach. Muzyka jest dla nich legalnym dopingiem. Potwierdzają, że dzięki niej mogą biegać dłużej, szybciej, a także łatwiej jest się im zmotywować do kolejnego treningu. Słuchawki do biegania są dla nich obowiązkowym gadżetem. To, jakie one będą, warunkuje wygodę biegania. Nie mogą ograniczać Twoich ruchów, muszą dobrze trzymać się w uszach, a najlepiej sprawiać wrażenie, jakby ich nie było. Muzyka powinna być przyjemnością, a nie dodatkowym „ciężarem”.

Słuchawki do biegania – 3 podstawowe opcje

Słuchawki do biegania możemy podzielić na kilka kategorii. Najprostszy podział uzależniony jest od ich budowy i kształtu. Możesz zdecydować się na słuchawki do biegania kanałowe, które umieszczasz bezpośrednio w uszach. Wyróżniają się one specjalnie wyprofilowanym kształtem, dzięki któremu mocno się trzymają. Słuchawki z zausznikami znajdują się na zewnątrz ucha, utrzymując dzięki specjalnym uchwytom. Do wyboru masz jeszcze słuchawki z tzw. „pałąkiem”, które nosimy na głowie lub szyi.

Słuchawki do biegania przewodowe, czy bezprzewodowe

Przewodowe słuchawki do biegania łącza się ze smartfonem, albo innym urządzeniem do odtwarzania muzyki, przy pomocy kabla. To tradycyjne rozwiązanie, tańsze od nowszych słuchawek bezprzewodowych. Wciąż jednak są często wybierane ze względu na atrakcyjną cenę oraz coraz bardziej ergonomiczny kształt, który przyczynia się do poprawy wygody, pomimo że kabel jest przez niektórych uważany za element rozpraszający podczas biegu. Bezprzewodowe słuchawki do biegania są pozbawione kabla i łączą się z urządzeniem przez Bluetooth. Są droższe, ale dla wielu osób stanowią wygodniejszą opcję. Sprawdź także monitory aktywności i opaski na ramię.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę