Słuchawki Aftershokz

Brak wyników
 

Słuchawki kostne Aftershokz – jak działają?

Słuchawki kostne różnią się od klasycznego sprzętu tego rodzaju sposobem przesyłu sygnału. W przypadku tradycyjnego rozwiązania trafia on do naszego ucha wprost z przetworników. Natomiast słuchawki kostne doprowadzają go do aparatu słuchowego za pomocą drgań, które następnie przekształcane są w impulsy nerwowe i odbierane jako dźwięk. Jeśli potrzebujesz takiego urządzenia, to weź pod uwagę rozwiązanie firmy Aftershokz, która specjalizuje się w produkcji tego rodzaju sprzętu.

Słuchawki z przewodnictwem kostnym – jak z nich korzystać?

Rozwiązanie to zdecydowanie różni się od klasycznych słuchawek. Nie jest to ani model douszny, ani dokanałowy – w ogóle nie dotyka on Twojego ucha. Produkt ten jest lekki, nie ogranicza ruchów i możesz z niego korzystać nawet wtedy, kiedy jeździsz na rowerze. Szukasz takiego sprzętu? Mamy dla Ciebie słuchawki Aftershokz Trekz Air, a także Aftershokz Xtrainer – wybierz takie, które spełniają Twoje oczekiwania.

Słuchawki dla niedosłyszących i nie tylko

Aftershokz headphones to rozwiązanie, które docenią osoby niedosłyszące i nie tylko. Uprawiasz sport i chcesz jednocześnie cieszyć się muzyką, ale obawiasz się, że nie będziesz słyszeć, co się dzieje wokół Ciebie? Technologia oparta na przewodnictwie kostnym powoduje, że usłyszysz odgłosy dobiegające z otoczenia. Dodatkowo, dźwięk omija bębenek, trafia on bezpośrednio do ucha wewnętrznego. Słuchawki kostne Aftershokz mogą ułatwić Ci życie, szczególnie jeśli cierpisz na niektóre rodzaje głuchoty.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę