Przechowywanie akcesoriów dla konia

10 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Torba jeździecka
Najniższa cena
FOUGANZA Torba jeździecka

9,99 zł

(10)
U Ciebie za 2 dni
Torba jeździecka z uszami
Najlepiej oceniany
FOUGANZA Torba jeździecka z uszami

14,99 zł

(35)
U Ciebie za 2 dni
Skrzynka na przybory pielęgnacyjne
Ecodesign
Skrzynka na przybory pielęgnacyjne 500
Ecodesign
Skrzynka na przybory pielęgnacyjne 300
Torba jeździecka bawełniana Fouganza
Ecodesign
 

Torba jeździecka na produkty dla konia

Jeździsz konno? Bez względu na to, czy robisz to amatorsko czy zawodowo, z pewnością masz wiele rozwiązań, których wymaga ta forma spędzania czasu. Lista elementów, których potrzebujesz lub możesz potrzebować, jest długa. Wśród nich są bryczesy, toczek, ostrogi, siodło, derka, rękawiczki i inne. Do tego szczotka dla konia, ochraniacze, popręg, czaprak - okazuje się, że takich potrzebnych elementów jest mnóstwo. Żeby móc je wygodnie nosić, wystarczy, że wybierzesz odpowiednie do tego rozwiązanie. Plecak, skrzynka, a może po prostu torebka? Przede wszystkim musisz przemyśleć, ile rzeczy wymaga noszenia i jak będzie Ci wygodnie to robić. Do zakupu takich rozwiązań nie jest Ci potrzebny specjalistyczny sklep jeździecki - znajdziesz je na Decathlon.pl.

Plecak lub inne rozwiązanie na sprzęt jeździecki

Prosta torba jeździecka na przybory, a może dużo droższe skrzynka albo duża torba? Zaletą pierwszego z rozwiązań jest atrakcyjna cena, ale nie do końca będzie ono dobre, jeśli masz wiele rzeczy i zależy Ci na porządku. Większe możliwości daje skrzynka na przybory pielęgnacyjne. Jej zaletą są przegródki, które umożliwiają umieszczenie poszczególnych rzeczy w różnych częściach pojemnika tak, aby ich nie pomieszać. Zatem znajdziesz miejsce na produkty pielęgnacyjne, szczotki czy kantary. Co ciekawe, taka skrzynka może mieć również funkcję stopnia - do określonej wagi korzystającego.Dobrym rozwiązaniem na przeróżne akcesoria jeździeckie jest również duża torba. Dzięki niej możesz mieć pod ręką mnóstwo rzeczy, a poza tym możesz łatwo ją powiesić na drzwiach boksu. Jej zaletą jest również to, że da się ją również wygodnie nosić - zarzucić na ramię jak standardową damską torebkę.

Szczotki i akcesoria w sklepie jeździeckim - wybierz odpowiednią torbę

Pojedyncza kieszeń w spodniach czy nawet kilka nie wystarczą, aby pomieścić w nich wszystkie rozwiązania przydatne podczas zajmowania się koniem. Skrzynki i torby lub jeden z tych elementów są niezbędne. Wybierając je, zwróć uwagę przede wszystkim na pojemność, ewentualny podział na przegródki, ale nie tylko. Ważna informacja, jaką znajdziesz w opisie produktu, dotyczy dostępnych kolorów - o ile oczywiście ta kwestia ma dla Ciebie znaczenie. Możesz wybrać torby na szczotki ze zdjęciem konia albo po prostu skrzynkę w określonym kolorze. Wybór jest duży, więc bez problemów dopasujesz rozwiązanie do Twoich oczekiwań.Masz wątpliwości co do wyboru produktu służącego do przechowywania używanych rozwiązań? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy podpowiedzą Ci optymalne dla Ciebie rozwiązanie.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę