Namioty samorozkładające, 2 seconds

(7)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
 

Namiot samorozkładający – kilka minut i gotowe!

Czy możesz sobie wyobrazić, że rozkładasz namiot w kilka minut bez konieczności korzystania ze specjalistycznych narzędzi? Dotychczas miałeś obawy, czy w ogóle potrafisz to robić, dlatego unikałeś wyjazdów pod namiot lub powierzałeś rozłożenie go innym uczestnikom weekendowego biwakowania. Namiot samorozkładający rozwiązuje problem długich godzin spędzonych na czytaniu instrukcji obsługi nowo zakupionego sprzętu. Został zaprojektowany tak, aby mogły z niego korzystać również te osoby, które nie najlepiej czują się w technicznych aspektach outdoorowych wyjazdów. Namiot 2 seconds, jak sama nazwa wskazuje, to mobilna sypialnia pojawiająca się na zielonej trawce już po kilku minutach. Wprawionym wystarczy być może nawet kilkadziesiąt sekund.

Namiot samorozkładający – jak to właściwie działa?

I jak to jest w ogóle możliwe? Namiot samorozkładający pakujemy do pokrowca, który zmieścimy w bagażniku samochodowym lub przymocujemy np. do roweru czy po prostu do plecaka, zaoszczędzając w ten sposób miejsce na inne niezbędne Ci rzeczy. Namiot 2 seconds wystarczy wyjąć z pokrowca oraz położyć na ziemi. Dzięki systemowi naprężonych prętów rozłoży się sam, bez Twojej ingerencji. Jedyne, co musisz zrobić, to przymocować namiot do podłoża za pomocą szpilek. Namiot samorozkładający jest już gotowy na przyjęcie Cię pod swój „dach”.

Czy warto go mieć?

W wielu przypadkach jest niezastąpiony. Cechuje się kompaktowymi rozmiarami i niewielką wagą. Namiot 2 seconds został wykonany z tkaniny wodoodpornej, dzięki czemu zapewnia ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Jeżeli zależy Ci również na ochronie przed słońcem, wybierz namiot z tkaniny Fresh & Black, która ogranicza dostęp promieni UV do wnętrza namiotu, a tym samym jego nagrzewanie się. Sprawdź również inne namioty w ofercie Decathlon.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę