Namioty dmuchane 8 ofert

SPORTOWE PREZENTY
DO -50%

SPRAWDŹ
 

Namiot z dmuchanym stelażem – nowoczesny kemping

Do czego służą te metalowe rurki? Jak je ze sobą połączyć i w jaki sposób za ich pomocą postawić ten rodzinny namiot? Teraz już nie musisz się nad tym zastanawiać. Tradycjonaliści wciąż pozostają przy klasycznych modelach namiotu, ale ci, którzy podążają za zmianami, na pewno chętnie przetestują namiot dmuchany. To nowe, świeże spojrzenie na kemping. Namiot szybko się rozkłada i jest bardzo stabilny. Występuje w różnych rozmiarach, może posiadać jedną lub więcej sypialni. Namiot z dmuchanym stelażem to opcja nie tyle dla wygodnych, ile dla osób ceniących sobie każdą minutę spędzoną z rodziną. Teraz będziesz mieć ich więcej.

Pompujemy i gotowe

Namiot z dmuchanym stelażem pozbawiony jest stalowej konstrukcji charakterystycznej dla typowych namiotów. Zrezygnowano z niej, aby ułatwić ludziom jego rozkładanie. Nie musisz kontrolować, w którym miejscu powinny znaleźć się poszczególne elementy, ani kilkakrotnie wracać do czytania instrukcji obsługi, by nie popełnić błędu. Namiot dmuchany stawiamy przy pomocy pompki. Najpierw przymocowujemy go do podłoża, a następnie wypełniamy powietrzem, by nabrał odpowiednich kształtów. Jest to zadanie, z którym poradzi sobie każdy kempingowy amator.

Dmuchany namiot w wersji premium

W naszej ofercie dmuchane namioty dostępne są w szerokim zakresie cenowym. Posiadamy modele przeznaczone dla 2 osób, ale też te świetnie sprawdzające się podczas rodzinnych wakacji. Dmuchany namiot wykonano z wodoodpornej tkaniny, więc woda nie przedostanie się do jego wnętrza. Posiadamy również modele wykonane z materiału Fresh & Black, która zapewnia wentylację i zacienienie. To opcja dla najbardziej wymagających, którzy cenią sobie wysoki standard oraz komfortowe warunki, a przy tym łatwość obsługi namiotu i oczywiście wolny czas. Dobierz do nich meble kempingowe z oferty Decathlon.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę