Prysznic turystyczny i akcesoria higieniczne

35 ofert

Weekend
darmowej dostawy

Sprawdź
Sznurek kempingowy do bielizny 5 m
Najlepiej oceniany
QUECHUA Sznurek kempingowy do bielizny 5 m

24,99 zł 5,00 zł/m

(11)
Dostawa za 2 dni
Ręcznik szybkoschnący Sea To Summit Drylite Towel
Żel wodno-alkoholowy
Najniższa cena
FORCLAZ Żel wodno-alkoholowy

9,49 zł 126,53 zł/l

Brak zapasu online, produkt dostępny tylko w sklepach stacjonarnych.
ZESTAW USZCZELEK DO PRZENOŚNEGO PRYSZNICA 10 L
Najniższa cena
QUECHUA ZESTAW USZCZELEK DO PRZENOŚNEGO PRYSZNICA 10 L

19,99 zł

Sprawdź dostępność w sklepie
Żel do rąk 75 ml
FORCLAZ Żel do rąk 75 ml

9,99 zł 133,20 zł/l

(30)
Brak zapasu online, produkt dostępny tylko w sklepach stacjonarnych.
 

Prysznic turystyczny, czyli łazienka „w plecaku”

Przed Tobą kilka dni poza domem, blisko natury i daleko od chociażby publicznej łazienki. Jak rozwiązać ten problem?Możesz zapakować swoją łazienkę do plecaka. Tak, to możliwe! Dla miłośników turystyki i outdooru stworzono prysznicturystyczny, dzięki któremu wykąpiesz się w każdym miejscu. Możesz go także wykorzystać jako dodatkowy dostęp do wody nakempingu, gdy łazienka znajduje się na jego drugim końcu. Umyjesz ręce i naczynia lub po prostu od razu po przebudzeniubędziesz mógł schłodzić twarz wodą. Prysznic kempingowy ma niewielkie rozmiary, aż trudno sobie wyobrazić, że może takbardzo podnieść komfort biwakowania.

Prysznic solarny – jak to działa?

Zapewne zastanawiasz się, jak można nagrzać w nim wodę. Prysznic turystyczny ma formę worka lub butli. Poszczególnemodele różnią się ponadto pojemnością. Zwróć więc na nią uwagę, szczególnie jeżeli nie będziesz miał stałego dostępu dowody przez kilka dni. Prysznic solarny wykorzystuje do nagrzewania tylko naturalne źródło energii, a dokładnie słońce.Aby woda osiągnęła pożądaną temperaturę, należy pozostawić prysznic na słońcu. A co, jeśli zależy Ci na chłodniejszejwodzie? Pamiętaj, aby chronić go przed promieniami UV – ukryj tam, gdzie słońce nie dociera.

Praktycznym elementem prysznica, który pozwoli Ci na jego zawieszenie, jest specjalny uchwyt lub sznurek z pałąkiem. Niektóre modele jednak nie wymagają zawieszenia, można je postawić – woda jest w nich pod ciśnieniem. Ważne, aby prysznic kempingowy był wyposażony we włącznik strumienia wody, dzięki czemu unikniesz jej marnowania.

Prysznic kempingowy z pompką

To właśnie w nim woda znajduje się pod ciśnieniem. Ręczna pompka służy do wytwarzania w środku ciśnienia. To pozwala nakorzystanie z prysznica, który stoi na ziemi. Oczywiście dzięki uchwytowi możesz go zawiesić. Korzystaj z niego tak, jakjest Ci najwygodniej.

Kąpiel na łonie natury to już nie problem!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę