Latawce dla dzieci

8 ofert
media description
Program lojalnościowy Decathlon Zbieraj punkty i odbieraj bony!
LATAWIEC STATYCZNY MFK 120 Panda
Najlepiej oceniany
Latawiec statyczny MFK 160
LATAWIEC "KOLEJKA" MFK 180
Ostatnie sztuki
ORAO LATAWIEC "KOLEJKA" MFK 180

69,99 zł 119,99 zł - 50,00 zł

Najniższa cena 119,99 zł

LATAWIEC 2 W 1 (STATYCZNY/STEROWANY) IZYPILOT 140 "KOT"
Ostatnie sztuki
ORAO LATAWIEC 2 W 1 (STATYCZNY/STEROWANY) IZYPILOT 140 "KOT"

89,99 zł 119,99 zł - 30,00 zł

Najniższa cena 119,99 zł

 

Latawce dla dzieci – zabawa na wietrze

Nie wszystkie zabawki wymagają zasilania elektrycznego. Latawiec dla dzieci jest tego doskonałym przykładem, udowadniającdodatkowo, że tradycyjne zabawki wciąż mogą dawać radość oraz zapewniać długą i przyjemną zabawę. Wspólne puszczanie latawcato fantastyczna forma spędzania czasu wolnego dla całej rodziny. Sam się przekonasz, że pomimo upływu lat, wciąż pozostałow Tobie coś z dziecka. Latawiec dla dzieci nie jest jednak zabawką prostą w użyciu, trzeba nauczyć się nim sterować, abyczerpać z jego puszczania radość i przyjemność. Wyobraź sobie, jak duża będzie satysfakcja malucha, kiedy latawiec wreszciechwyci wiatr w skrzydła, a następnie poleci wysoko nad głową.

Latawce dla dzieci w kilku wariantach

Kiedyś istniały tylko papierowe – wykonywało się je samodzielnie, ozdabiając według własnego pomysłu. Każdy był inny, unikalny,w ulubionym kolorze dziecka. Dzisiaj latawce dla dzieci można kupić, oszczędzając tym samym czas na jego wykonaniu. Papierowylatawiec dla dzieci jest najmniej trwały i jednocześnie najtańszy. W większości przypadków został zastąpiony przez inne warianty.Łatwo steruje się latawcem jednolinkowym. Posiada on bowiem stelaż zapewniający stabilność. Będzie bardzo dobrym wyboremdla tych dzieci, które pierwszą zabawę mają dopiero przed sobą. Należy jednak zachować szczególną ostrożność przy większychpodmuchach wiatru, ponieważ podczas mocnego uderzenia o ziemię może się zniszczyć. Latawcami dla dzieci dwulinkowymi niecotrudniej się steruje. Często nie posiadają stelaża, co oznacza, że są bardziej odporne na zniszczenie. Ciekawą opcją jestlatawiec skrzynkowy o przestrzennych kształtach. Można go wykorzystać zarówno przy lekkim, jak i mocniejszym wietrze.

Pierwszy i kolejny latawiec dla dzieci

Na początek polecamy najprostszą jego formę – papierowy latawiec dla dzieci lub latawiec z jedną linką. Znajdzie swoje zastosowaniepodczas nauki sterowania. Kiedy dziecko opanuje już technikę, zamień go na latawiec z dwiema linkami. Pozwól maluchowi wybraćjego kolor oraz wzór. Sprawdź pełną barw, kształtów i wzorów ofertę Decathlonu! Sprawdź również akcesoria i frisbee w ofercie Decathlon.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę