Czapki, rękawiczki, kapelusze myśliwskie

(87)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Czapka z daszkiem camo
SOLOGNAC Czapka z daszkiem camo

24,99 zł

(42)
U Ciebie za 2 dni
Czapka myśliwska z daszkiem 100
Najlepiej oceniany
Czapka myśliwska z daszkiem SG520
Koniec serii
SOLOGNAC Czapka myśliwska z daszkiem SG520

29,99 zł 39,99 zł - 10 zł

U Ciebie za 2 dni
Czapka myśliwska z daszkiem 920 LIGHT
Koniec serii
SOLOGNAC Czapka myśliwska z daszkiem 920 LIGHT

49,99 zł 69,99 zł - 20 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
Czapka z daszkiem TRAP
SOLOGNAC Czapka z daszkiem TRAP

39,99 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
Czapka myśliwska z daszkiem Solognac 500
Najlepiej oceniany
Czapka myśliwska z daszkiem Solognac 520
Koniec serii
SOLOGNAC Czapka myśliwska z daszkiem Solognac 520

29,99 zł 39,99 zł - 10 zł

U Ciebie za 2 dni
Kaszkiet myśliwski Steppe
 

Kapelusze myśliwskie

Właściwa garderoba to istotny element przy każdym polowaniu, a kapelusz myśliwski to nieodłączny atrybut każdego łowczego. W trakcie wielogodzinnego polowania myśliwi narażeni są na zmienne warunki atmosferyczne, wilgoć, silny wiatr czy zimno. Kapelusz myśliwski wykonany z wysokiej jakości materiałów pozwala zapewnić komfort niezbędny w trakcie polowania.Jakie cechy powinny posiadać kapelusze dla myśliwych? Bardzo istotny jest materiał, z którego został wykonany produkt. W ofercie sklepu Decathlon znajdziesz kapelusze myśliwskie wykonane z parzonej wełny, która charakteryzuje się naturalnymi właściwościami hydrofobowymi. Oznacza to, że powierzchnia nakrycia głowy w trakcie polowania nie przesiąka wodą, zapobiegając tym samym przemoczeniu materiału i dyskomfortowi myśliwego. Oprócz tego wełna to materiał znany z dużej odporności na ścieranie, a także zapewnia wysoki komfort termiczny.

Czapki myśliwskie

Alternatywą dla kapeluszy są czapki myśliwskie. W zależności od pory dnia, rodzaju polowania i typu zwierzyny, czapka może okazać się wygodniejszym i praktyczniejszym rozwiązaniem niż kapelusze dla myśliwych. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo czapki myśliwskie idealnie dopasowane do pory roku czy właśnie rodzaju polowania, jak czapki myśliwskie uszatki, które świetnie chronią przed wiatrem i mrozem, a także standardowe czapki zimowe, które idealnie sprawdzą się do polowania na grubą zwierzynę z naganką lub ptaki migrujące.Czapka z daszkiem myśliwska to z kolei bardzo dobry wybór do polowań w bezdeszczowe dni. Niektóre z dostępnych modeli zostały dodatkowo wyposażone w niewielkie lampy LED, które zapewniają widoczność nawet do 8 metrów w całkowitej ciemności. Czapki i kapelusze dostępne w naszym sklepie dostępne są w kolorach brązów i zieleni, dzięki którym łatwiej wtopić się w otoczenie.

Rękawiczki myśliwskie

Czapki i kapelusze to nie jedyne elementy wyposażenia myśliwego podczas polowania. W jego trakcie bardzo ważna jest właściwa ochrona dłoni, którą mogą zagwarantować wysokiej jakości rękawice myśliwskie. Zapewnienie właściwej ciepłoty palcom gwarantuje stabilność podczas trzymania broni i skuteczny strzał. Rękawiczki myśliwskie chronią skórę przed zimnem i wilgocią podczas oczekiwania na zwierzynę. Warto pamiętać, że wysokiej jakości rękawiczki myśliwskie nie powinny utrudniać samego polowania. W ofercie naszego sklepu znajdują się na przykład rękawice wykonane z wełny. Dzięki naturalnej rozciągliwości wełny są łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Oprócz tego zapewniają palcom wysoką swobodę oraz skutecznie chronią je przed zimnem. Bardzo dobrym wyborem są także rękawiczki myśliwskie neoprenowe, dodatkowo wyposażone w specjalne antypoślizgowe wypustki, które ułatwiają trzymanie broni.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę