Czapki, rękawiczki, kapelusze myśliwskie

78 ofert
media description
Program lojalnościowy Decathlon Zbieraj punkty i odbieraj bony!
Czapka z daszkiem outdoor Steppe 100
-15% z kodem STYLOWE
Czapka outdoor świecąca Solognac LED
Ostatnie sztuki
SOLOGNAC Czapka outdoor świecąca Solognac LED

59,99 zł 69,99 zł - 10,00 zł

Najniższa cena 69,99 zł

(22)
Kaszkiet outdoor tweedowy Solognac
-15% z kodem STYLOWE
Siatka przeciw komarom
-15% z kodem STYLOWE
Czapka outdoor 100
-15% z kodem STYLOWE
Czapka zimowa Solognac 900 wełniana
-15% z kodem STYLOWE
Kaszkiet outdoor Steppe
-15% z kodem STYLOWE
Rękawiczki outdoor 100
-15% z kodem STYLOWE
Czapka outdoor zimowa SOLOGNAC 100 LARCH
-15% z kodem STYLOWE
Czapka myśliwska z daszkiem Solognac 520 camo
Ostatnie sztuki
SOLOGNAC Czapka myśliwska z daszkiem Solognac 520 camo

29,99 zł 49,99 zł - 20,00 zł

Najniższa cena 49,99 zł

Czapka z daszkiem TRAP
-15% z kodem STYLOWE
 

Kapelusze myśliwskie

Właściwa garderoba to istotny element przy każdym polowaniu, a kapelusz myśliwski to nieodłączny atrybut każdego łowczego. W trakcie wielogodzinnego polowania myśliwi narażeni są na zmienne warunki atmosferyczne, wilgoć, silny wiatr czy zimno. Kapelusz myśliwski wykonany z wysokiej jakości materiałów pozwala zapewnić komfort niezbędny w trakcie polowania.Jakie cechy powinny posiadać kapelusze dla myśliwych? Bardzo istotny jest materiał, z którego został wykonany produkt. W ofercie sklepu Decathlon znajdziesz kapelusze myśliwskie wykonane z parzonej wełny, która charakteryzuje się naturalnymi właściwościami hydrofobowymi. Oznacza to, że powierzchnia nakrycia głowy w trakcie polowania nie przesiąka wodą, zapobiegając tym samym przemoczeniu materiału i dyskomfortowi myśliwego. Oprócz tego wełna to materiał znany z dużej odporności na ścieranie, a także zapewnia wysoki komfort termiczny.

Czapki myśliwskie

Alternatywą dla kapeluszy są czapki myśliwskie. W zależności od pory dnia, rodzaju polowania i typu zwierzyny, czapka może okazać się wygodniejszym i praktyczniejszym rozwiązaniem niż kapelusze dla myśliwych. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo czapki myśliwskie idealnie dopasowane do pory roku czy właśnie rodzaju polowania, jak czapki myśliwskie uszatki, które świetnie chronią przed wiatrem i mrozem, a także standardowe czapki zimowe, które idealnie sprawdzą się do polowania na grubą zwierzynę z naganką lub ptaki migrujące.Czapka z daszkiem myśliwska to z kolei bardzo dobry wybór do polowań w bezdeszczowe dni. Niektóre z dostępnych modeli zostały dodatkowo wyposażone w niewielkie lampy LED, które zapewniają widoczność nawet do 8 metrów w całkowitej ciemności. Czapki i kapelusze dostępne w naszym sklepie dostępne są w kolorach brązów i zieleni, dzięki którym łatwiej wtopić się w otoczenie.

Rękawiczki myśliwskie

Czapki i kapelusze to nie jedyne elementy wyposażenia myśliwego podczas polowania. W jego trakcie bardzo ważna jest właściwa ochrona dłoni, którą mogą zagwarantować wysokiej jakości rękawice myśliwskie. Zapewnienie właściwej ciepłoty palcom gwarantuje stabilność podczas trzymania broni i skuteczny strzał. Rękawiczki myśliwskie chronią skórę przed zimnem i wilgocią podczas oczekiwania na zwierzynę. Warto pamiętać, że wysokiej jakości rękawiczki myśliwskie nie powinny utrudniać samego polowania. W ofercie naszego sklepu znajdują się na przykład rękawice wykonane z wełny. Dzięki naturalnej rozciągliwości wełny są łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Oprócz tego zapewniają palcom wysoką swobodę oraz skutecznie chronią je przed zimnem. Bardzo dobrym wyborem są także rękawiczki myśliwskie neoprenowe, dodatkowo wyposażone w specjalne antypoślizgowe wypustki, które ułatwiają trzymanie broni.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę