Ogrzewacze

16 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Ogrzewacze stóp Wedze 30 sztuk
WEDZE Ogrzewacze stóp Wedze 30 sztuk

69,99 zł 2,33 zł/pce

(39)
U Ciebie za 2 dni
Ogrzewacz benzynowy Zippo Różowy 6 Godzin
Żarnik do ogrzewaczy benzynowych Zippo
Najniższa cena
Ogrzewacze dłoni Wedze 30 sztuk
WEDZE Ogrzewacze dłoni Wedze 30 sztuk

69,99 zł 2,33 zł/pce

(36)
Sprawdź dostępność w sklepie
Ogrzewacze stóp Wedze 10 sztuk
WEDZE Ogrzewacze stóp Wedze 10 sztuk

29,99 zł 3 zł/pce

(82)
Sprawdź dostępność w sklepie
Ogrzewacze ciała Wedze 10 sztuk
Najlepiej oceniany
WEDZE Ogrzewacze ciała Wedze 10 sztuk

49,99 zł 5 zł/pce

(9)
Sprawdź dostępność w sklepie
Ogrzewacze dłoni Wedze 10 sztuk
WEDZE Ogrzewacze dłoni Wedze 10 sztuk

29,99 zł 3 zł/pce

(87)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Ogrzewacze do rąk i stóp

Ogrzewacze do rąk i stóp rewelacyjnie sprawdzają się na stoku. Mają szerokie zastosowanie, a dzięki niewielkim rozmiarom bez problemu można je włożyć do plecaka, mieć zawsze w aucie, na stoku, podczas spaceru, a także zabrać pod namiot czy na survival. Producent zadbał o kompaktowe gabaryty, dzięki czemu większość modeli można po prostu schować do kieszeni i w dowolnym momencie ogrzać się. Zakup ogrzewacza turystycznego pozwoli uchronić cię przed wychłodzeniem w niższych temperaturach, dlatego jest to absolutny must have dla każdego narciarza i sympatyka sportów zimowych. Ogrzewacze są bardzo wygodnie w użyciu, najczęściej wyposażone w samoprzylepne elementy, dzięki którym można je w prosty sposób przytwierdzić, ale uwaga - nie są przeznaczone do stosowane bezpośrednio na skórę, nie można ich też stosować w przypadku odmrożeń.

Ogrzewacze chemiczne, żelowe i katalityczne

Obecnie w sprzedaży dostępnych jest wiele wariantów. Najbardziej popularne to: ogrzewcze żelowe - to niewielkich rozmiarów przezroczyste woreczki wypełnione cieczą (krystalicznym roztworem), w której umieszczona jest nie dużych rozmiarów blaszka. Gdy zostanie ona delikatnie zgięta - urządzenie będzie ogrzewało Twoje dłonie, stopy lub ciało. To, jaka substancja została użyta opisane jest na opakowaniu w poszczególnych modelach, ogrzewacze chemiczne - wyglądają, jak oryginalnie zapakowana torebka od herbaty. w celu skorzystania należy je wyciągnąć i energicznie potrząsnąć, ważne, żeby przez kolejne 10 minut ogrzewacz miał dostęp do powietrza - jest ono niezbędne do wytwarzania ciepła, ogrzewacze katalityczne (z żarnikiem) - swoim kształtem przypominają metalowe pojemniki niewielkich rozmiarów, do którego wlewa się paliwo (stąd też nazwa benzynowe), aby możliwe było ogrzewanie - wykorzystywane są właściwości procesu utleniania paliwa, po wcześniejszym podgrzaniu korka. Aktywacja ogrzewaczy dostępnych w naszym sklepie jest wyjątkowo prosta, większość modeli wchodzi w reakcję z powietrzem i zaczyna się rozgrzewać, niektóre warianty nawet do kilkudziesięciu stopni. W zależności od modelu działać mogą przez ok. 5-6, a nawet 12 godzin.

Jednorazowe ogrzewacze

Dużą popularnością cieszą się ogrzewacze jednorazowe. W naszej ofercie dostępne są produkty trwałe, solidne i co najważniejsze - skuteczne. Poznaj zalety jednorazowych ogrzewaczy do stóp, dłoni i ciała, zapewnij sobie ciepło i komfort w każdych warunkach pogodowych. Dostępne w opakowaniach po 30 lub 10 sztuk lub w wygodnych zestawach. Taki wariant produktu sprawdzi się szczególnie dobrze w przypadku ogrzewacza do stóp, który wkładany jest do buta. To rozwiązanie, które warto zabrać ze sobą w teren.

Jak znaleźć dobry ogrzewacz do dłoni, stóp i ciała?

Ogrzewacz to akcesorium turystyczne, o którym nie można zapomnieć, nie tylko na wyjazd w góry, na narty, ale i na co dzień. Bezpieczny, wysokiej jakości sprzęt pozwala zadbać o Twój komfort, zapobiegając wychłodzeniom np. podczas górskich wędrówek. Szukając odpowiedniego modelu warto zwrócić uwagę na jego rozmiar, powinien być kompaktowy i wygodny, dopasowany np. ro rozmiaru Twoich dłoni. To ważne podczas uprawiania zimowych aktywności, gdzie przez dłuższy czas na świeżym powietrzu w niższych temperaturach. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest połączenie urządzenia wytwarzającego ciepło i powerbanku. Sprzęt posiada 3 tryby grzania, kontrolki, umożliwiające kontrolę sytuacji naładowania oraz port USB, dzięki któremu szybko i sprawnie podładujesz swój telefon. Pojemna bateria sprawi, że każda wyprawa stanie się jeszcze przyjemniejsza! Lekkie, niezawodne i w atrakcyjnej cenie - takie właśnie są produkty do ogrzewania dłoni, stóp i ciała dostępne online i w sklepach stacjonarnych Decathlon.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę