Bramki do piłki nożnej

88 ofert
media description
KIPSTA CLR ELITE JAGUAR Bądź szybki jak jaguar
Bramka do piłki nożnej dmuchana Kipsta Air Kage rozmiar M
Ostatnie sztuki
KIPSTA Bramka do piłki nożnej dmuchana Kipsta Air Kage rozmiar M

249,99 zł 319,99 zł - 70,00 zł

Najniższa cena 319,99 zł

Bramka do piłki nożnej dmuchana Kipsta Air Kage Pump
Ostatnie sztuki
KIPSTA Bramka do piłki nożnej dmuchana Kipsta Air Kage Pump

159,99 zł 219,99 zł - 60,00 zł

Najniższa cena 219,99 zł

Para bramek POP UP 1,8x1,2m - czarny/żółty
POWER SHOT Para bramek POP UP 1,8x1,2m - czarny/żółty

429,99 zł 485,00 zł - 55,00 zł

Najniższa cena 485,00 zł

Para bramek POP UP 1,2x0,9m - czarny/żółty
POWER SHOT Para bramek POP UP 1,2x0,9m - czarny/żółty

349,99 zł 400,00 zł - 50,00 zł

Najniższa cena 400,00 zł

Bramka piłkarska ACADEMY Yakimasport
Ostatnie sztuki
YAKIMASPORT Bramka piłkarska ACADEMY Yakimasport

499,99 zł 599,99 zł - 100,00 zł

Najniższa cena 599,99 zł

(1)
 

Profesjonalne bramki do gry w piłkę

Nie ulega wątpliwości, ze piłka nożna to najpopularniejszy sport na całym świecie. Widowiskowe zmagania najlepszych drużyn świata niezmiennie gromadzą miliony kibiców zarówno na stadionach, jak i przed telewizorami. Popularność sportu sprawia, że coraz więcej chłopców i dziewcząt decyduje się na rozpoczęcie treningów.Oczywiście, każdy zdaje sobie sprawę, że nieodzownym akcesorium w przypadku tej dyscypliny jest piłka i to jej poświęca się wiele uwagi. Nie należy jednak zapominać, że równie ważnym elementem wyposażenia są odpowiedniej jakości bramki. W Decathlonie znajdziesz zarówno bramki treningowe, jak i meczowe.Jesteśmy niezawodnym wsparciem drużyn piłkarskich, amatorów i zawodowców, cieszymy się zaufaniem obiektów sportowych, ale również rodziców dzieci, które wykazują zainteresowanie sportem. Bramki piłkarskie w naszej ofercie to produkty charakteryzujące się trwałością, solidną konstrukcją, łatwością w transporcie. Przygotowaliśmy się na każde wymagania klienta – oferujemy bramki tradycyjne w różnych rozmiarach w zależności od rodzaju gry, wielkości boiska i ilości zawodników, jak również bramki samorozkładające, mobilne i kompaktowe idealne do ogrodu, na działkę i podczas wakacyjnego wyjazdu.

Bramki i ich właściwości

Proponowane przez nas bramki wyróżniają się solidną konstrukcją. Ich stelaż wykonany został z odpornej na uszkodzenia i bardzo wytrzymałej stali. Do produkcji siatek z kolei wykorzystano poliester, czyli materiał sprężysty, wykazujący bardzo małą chłonność wody, a także odporny na rozciąganie. Zadbaliśmy o to, aby wybrane przez nas produkty były wytrzymałe na ścieranie oraz rozerwanie, gwarantowały stabilność podczas mocowania, były łatwe w montażu i demontażu i odporne na działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Proponujemy bramki piłkarskie dla każdego, idealnie sprawdzającego się przy rekreacyjnej grze na boisku i w ogrodzie. Doskonale sprawdzają się na początku przygody z piłką nożną, jak też do podczas regularnych treningów. Oprócz jakości gwarantujemy estetykę, nowoczesne wzornictwo i perfekcyjne wykonanie. Sprawdź również sprzęt piłkarski i odzieżą piłkarską w ofercie Decathlon.

Bramki dla dzieci – budowa

Niezależnie od tego czy szukasz bramki dla dzieci czy sprzętu sportowego do gry w piłkę w przypadku dorosłych, warto wiedzieć, w jaki sposób zbudowane jest to urządzenie. Każda bramka składa się z trzech elementów: siatki, obramowania i montażu. Jego obecność jest szczególnie istotna, ponieważ pozwala na odpowiednie przymocowanie bramki do podłoża, co zapobiega jej przemieszczaniu w czasie gry.Jakie wymiary powinna mieć odpowiednia bramka? Powinny być dostosowane zarówno do rodzaju boiska, na którym rozgrywany jest mecz, jak i wieku zawodników. Przykładowo, bramki wykorzystywane na stadionach piłkarskich posiadają 2,44 m wysokości i 7,32 m szerokości i są one największe z możliwych.W kategorii bramki znajdziesz zarówno duże treningowe bramki, jak i dmuchane bramki wykonane z poliestru i poliuretanu, idealne do zabawy i gry w ogrodzie z dziećmi.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę