Buty do piłki ręcznej

(22)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Buty do piłki ręcznej męskie Atorka H900 Stronger
Koniec serii
ATORKA Buty do piłki ręcznej męskie Atorka H900 Stronger

199,99 zł 279,99 zł - 80 zł

U Ciebie za 2 dni
Buty do piłki ręcznej męskie Atorka H900 Faster
Koniec serii
ATORKA Buty do piłki ręcznej męskie Atorka H900 Faster

199,99 zł 279,99 zł - 80 zł

U Ciebie za 2 dni
 

Buty do piłki ręcznej – dobre wybicie i miękkie lądowanie

Planujesz rozpocząć przygodę z piłką ręczną? A może jesteś już aktywnym graczem, jednak szukasz nowego sprzętu na najbliższy sezon? Wszystko zaczyna się od dobrych butów, które są podstawowym elementem stroju każdego zawodnika. Buty do piłki ręcznej muszą spełnić kilka warunków, aby zapewnić Ci siłę, zwrotność, szybkość, dynamikę, precyzję i oczywiście bezpieczeństwo. Masz buty do biegania, które wydają Ci się dobrym wyborem również do gry w ręczną na hali? Pamiętaj, że mają inną budowę, zatem na pewno nie pozwolą Ci na wykorzystanie całego potencjału. Ponadto utrudnią i spowolnią naukę, a to może Cię zniechęcić.

„Skoczny” sport – potrzebna dobra amortyzacja

W trakcie gry trudno uniknąć skoków. Podczas meczu wykonujemy ich niezliczoną ilość. Wielokrotnie opadasz na twardą powierzchnię boiska z dużą siłą, co przy braku właściwej amortyzacji może skutkować uszkodzeniem stawu kolanowego lub stopy. Buty do piłki ręcznej muszą więc bardzo dobrze amortyzować wstrząsy.

Komfort noszenia

Szczypiorniści wykonują na boisku bardzo ciężką pracę. Temperatura ich ciała wzrasta, a organizm zaczyna produkować więcej potu. Buty do piłki ręcznej powinny być wykonane z materiału, który odprowadza wilgoć. Jednocześnie jednak obuwie musi być solidne i odporne na uszkodzenia. Z tego powodu producenci bardzo często łączą siateczkę z bardziej wytrzymałymi materiałami wzmacniającymi. Sprawdź również ochraniacze i torby treningowe w ofercie Decathlon.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę