Ochraniacze na rolki i wrotki 91 ofert

ŚWIĄTECZNE PREZENTY
ODBIERZESZ SPRINTEM

SPRAWDŹ
Zestaw 3x2 ochraniaczy na rolki Oxelo FIT500
Sportowe prezenty
OXELO Zestaw 3x2 ochraniaczy na rolki Oxelo FIT500

89,99 zł 30 zł/pce

(207)
U Ciebie za 2 dni
ZESTAW OCHRANIACZY NILS EXTREME H210
Zestaw ochraniaczy Nils Extreme H716
Zestaw ochraniaczy Nils Extreme H706
Zestaw ochraniaczy Hasbro Nerf Spokey ARMOR
SPOKEY Zestaw ochraniaczy Hasbro Nerf Spokey ARMOR

89,99 zł 101,99 zł - 12 zł

 

Ochraniacze na rolki i wrotki - czy każdy powinien je mieć? Czy jest to sprzęt ochronny przeznaczony tylko dla dzieci?

Jazda na rolkach i wrotkach to wspaniały sposób na aktywne spędzanie czasu wolnego. Coraz większa liczba dzieci i osób dorosłych decyduje się na rozpoczęcie przygody z tą fantastyczną dyscypliną sportu. Niektórzy użytkownicy uważają, że ochraniacze potrzebne są tylko dzieciom, ponieważ to one najczęściej się przewracają. Jest to ogromny błąd. Ochraniacze chronią bowiem ciało człowieka przed urazami podczas upadku, który przecież przytrafić się może każdemu. Nawet, gdy jest się pewnym/pewną swoich umiejętności, czasami można znaleźć się w sytuacji, której nie da się przewidzieć. W jej wyniku można ulec wypadkowi, którego skutkiem będzie naprawdę mocne stłuczenie, bądź długotrwała kontuzja, której rezultaty będzie się odczuwać przez wiele miesięcy. Aby temu zapobiec, zalecamy zakup odpowiednich ochraniaczy. Stanowią one niezwykle ważny element wyposażenia dla każdego, kto decyduje się na tę wspaniałą aktywność fizyczną.

Ochraniacze na kolana, łokcie i nadgarstki a może zestaw ochraniaczy? Zobacz jak kupować mądrze i które produkty wybrać, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas jazdy sobie i swoim najbliższym.

Używanie ochraniaczy to podstawa bezpiecznej jazdy na rolkach, zarówno wśród osób początkujących jak i zaawansowanych. O ile zaawansowani skaterzy najczęściej noszą różne ochraniacze i kaski, o tyle niezbyt często spotyka się w nich osoby średnio zaawansowane i początkujące. Dbając o bezpieczeństwo swoje lub swoich dzieci, należy zainwestować w podstawowe ochraniacze na kolana, łokcie i nadgarstki. Są one bowiem najbardziej narażone nie tylko na obtarcia, ale również na złamania. Złamanie nadgarstka, które jest niezwykle skomplikowane i wymaga długiej rehabilitacji, to bardzo częsty i dotkliwy uraz, którego łatwo doznać podczas przejażdżki na rolkach czy deskorolce. Dlatego warto nabyć odpowiedni model, dopasowany do swoich potrzeb. Roller skating jest wspaniałym sportem, ale obarczony jest dużym ryzykiem uszkodzenia ciała. Nie warto z niego jednak rezygnować, ponieważ to nie tylko ciekawy, ale także wyjątkowo wciągający rodzaj aktywności fizycznej. Jeśli dasz mu szansę, nabędziesz wygodne rolki i zaopatrzysz się w wybrane z tej kategorii ochraniacze, bądź zestaw ochraniaczy, poznasz, co to jest naprawdę świetna zabawa.

Sprawdź ofertę ochraniaczy na rolki w sklepie Decathlon. Dowiedz się, z których produktów należy korzystać, aby jazda na rolkach była nie tylko przyjemna, ale również bezpieczna.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór ochraniaczy w wielu wariantach kolorystycznych, cechujących się regulowanym rozmiarem i przystępną ceną. Posiadamy ochraniacze damskie, męskie i dziecięce marki Oxelo i nie tylko, a także zestawy ochraniaczy najlepszego typu, dzięki którym zabezpieczysz siebie i swoich najbliższych przed urazami. Dzięki nim, zyskujesz możliwość użytkowania rolek w sposób bezpieczny dla kolan, nadgarstków, łokci a także bioder i kości ogonowej. Te ostatnie chronią specjalne spodenki, które pozwalają na swobodną jazdę, naukę tricków i zabawę w skateparku.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę