Uchwyty na telefon do roweru

46 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
 

Uchwyty na telefon do roweru – co warto wiedzieć przed zakupem?

Smartfon to urządzenie, które w ciągu dnia towarzyszy nam podczas wielu rożnych sytuacji, także w trakcie uprawiania sportów. Jedną z takich aktywności fizycznych jest jazda na rowerze. Dzięki telefonowi możemy skorzystać z nawigacji czy licznika rowerowego. Niestety, trzymanie smartfona w dłoni, kieszeni czy plecaku nie zawsze jest praktyczne. By mieć do niego łatwy dostęp, warto skorzystać z akcesorium, jakim jest uniwersalny uchwyt na smartfon.
Wiele osób zastanawia się nad tym, jaki powinien być dobry uchwyt na smartfon do roweru? Prawda jest taka, że na rynku można znaleźć wiele modeli, stąd szybkie podjęcie decyzji może być problematyczne.
Wybór odpowiedniego akcesorium jest jednak istotny i warto poświęcić temu nieco czasu. Będzie się to wiązało z bezpieczeństwem sprzętu, który zostanie do niego przymocowany. Jaki zatem powinien być dobry uchwyt rowerowy na telefon? Przede wszystkim dobrze dopasowany do modelu telefonu jaki posiadasz, dzięki temu zyskasz pewność, że twój sprzęt będzie solidnie trzymamy i nie wypadnie ci podczas jazdy, co może skończyć się jego uszkodzeniem. W ofercie sklepu internetowego Decathlon możesz wybierać spośród wielu sprawdzonych marek i producentów.

Na co zwrócić uwagę wybierając uchwyt na smartfon?

Uchwyt do telefonu na rower to akcesorium, którego nie powinniśmy wybierać spontanicznie. Przede wszystkim nie można kierować się w tym przypadku wyłącznie kwestią jak najniższej ceny. Niskiej jakości sprzęt i etui nie zapewnią właściwej ochrony i stabilności po zamontowaniu.
Warto zwrócić uwagę na to, jaki system mocowania posiada dany uchwyt na telefon. Istnieje wiele możliwości mocowań takiego urządzenia: na rzepę, na klik oraz na obejmę. Szybki i wygodny montaż odgrywa jednak istotną rolę. Wyróżnia się także kilka typów uchwytów i to przede wszystkim od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz. Warto jednak mieć świadomość, że dobrej jakości uchwyt powinien być jednocześnie wodoodporny. Pomyśl, co by się stało z twoim telefonem, jeżeli wpadłbyś do kałuży i nie miałbyś go zabezpieczonego? O czym jeszcze warto pamiętać? Warto wybrać uchwyt uniwersalny, który będzie pasował do więcej niż jednego modelu telefonu.

Jakie uchwyty rowerowe znajdziesz w naszym asortymencie?

W asortymencie naszego sklepu internetowego Decathlon możesz liczyć na szeroki wybór tego typu produktów. Znajdziesz tutaj modele wykonane zarówno z tworzywa sztucznego, a także uchwyty, które swoim wyglądem przypominają torebki, do których wkłada się telefon. Każdy z nich stanowi bardzo dobry wybór i jest komfortowy w użytkowaniu.
Wodoodporność i ochrona przed deszczem czy wilgocią to cecha, na którą zdecydowanie warto zwracać uwagę. Dzięki temu żadna woda nie będzie Ci straszna, a Twój telefon pozostanie w pełni sprawny - niezależnie od tego, co się stanie podczas jazdy. By dodatkowo zabezpieczyć swój smartfon w czasie jazdy rowerem i bez problemu móc odczytać informacje, jakie przekazuje GPS, warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości pokrowiec lub etui na telefon. Tego typu dodatki często pokryte są specjalną folią, która zabezpiecza ekran przed deszczem i zabrudzeniami.
Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, który znajduje się na naszej stronie. Z pewnością będziesz w stanie znaleźć tam model uchwytu rowerowego, który okaże się idealny dla ciebie.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę