Rowery 26-calowe dla dzieci od 12 lat, o wzroście od 145 cm

9 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Rower górski MTB 27,5" Rockrider ST 100
Raty 0%
Rower górski MTB Romet Rambler R6.1 JR
Ostatnie sztuki
ROMET Rower górski MTB Romet Rambler R6.1 JR

1099 zł 1149 zł - 50 zł

(1)
U Ciebie za 3 dni
 

Rowery dla dzieci 26 cali

Jazda na rowerze to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych form aktywności fizycznej – współcześnie dzieci uczą się jeździć na rowerze już od maleńkości. Wiele ludzi uwielbia właśnie tę formę spędzania czasu, ze względu na to, że dzięki jeździe na rowerze może poczuć wiatr we włosach i wolność. Ogromną zaletą jest również fakt, że jeździć na rowerze można zarówno w gronie rodzinnym, jak i w gronie przyjaciół, a nawet samodzielnie. Każdy zatem będzie w stanie znaleźć dla siebie odpowiednie warunki do komfortowej jazdy. Nie należy zapominać również o tym, że jest wiele kółek rowerowych a także konkursów kolarskich, w których wziąć udział mogą nie tylko ludzie dorośli, ale także dzieci. Najodpowiedniejszy rower dla 13 latka i 14 latka to taki, który ma 26 cali. Czym powinien charakteryzować się dobry rower dziecięcy? Dlaczego jazda na rowerze to doskonała forma spędzania czasu wolnego?

Czym powinien charakteryzować się dobry rower dla nastolatka?

Zanim wybierze się odpowiedni model roweru dla swojego dziecka, warto na początku zastanowić się nad tym, czym powinien się charakteryzować. Przede wszystkim z pewnością powinien być to rower, który jest dla dziecka wygodny. Zarówno siodełko powinno być przystosowane dla dziecka, jak i kierownica. Kierowanie rowerem powinno odbywać się komfortowo i łatwo. Dodatkowo, warto by rower dla nastolatka charakteryzował się lekką obudową. Dobrej jakości rower dla dziewczynki 26 cali waży około 10 kilogramów i wykonany jest z aluminium. To samo tyczy się roweru 26 cali dla chłopca. Oczywiście, nie wolno zapominać również o jakości wykonania roweru – sprzęt ten powinien być wykonany jak najlepiej, aby dziecko mogło czuć się na nim bezpiecznie.

Jazda na rowerze jako doskonała forma spędzania wolnego czasu

Jazda na rowerze to z pewnością jedna z najlepszych form spędzania wolnego czasu zarówno z rodziną, jak i z przyjaciółmi. Ogromną zaletą jazdy na rowerze jest to, że dzieje się ona na świeżym powietrzu, dziecko może więc z łatwością dotlenić swój organizm. Oczywiście to nie wszystko. Jazda na rowerze to doskonały sposób na to, by zbudować swoją kondycję fizyczną i wytrzymałość. Dziecko, które regularnie jeździ na rowerze jest silniejsze i sprawniejsze. Nie można również zapominać o tym, że na rowerze jest w stanie poznać okolicę, w której mieszka lub np. szybko dojechać do szkoły. Dzieci, które jeżdżą na rowerze mają także znacznie lepszą orientację w terenie. I przede wszystkim, aktywnie spędzają wolny czas ze swoimi przyjaciółmi lub rodziną.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę