Sanki i ślizgacze

(30)
Skip categories Skip categories

Podkategorie

Cofnij do Sanki
Decathlon Rent

Stylowe zakupy do -50%!

Sprawdź ofertę
Board skate Lugik Boardslide
Najlepiej oceniany
WEDZE Board skate Lugik Boardslide

129,99 zł

(10)
U Ciebie za 2 dni
Hamulec do sanek MRZ 300
Najniższa cena
WEDZE Hamulec do sanek MRZ 300

24,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Sanki TSL Yooner Enduro
Raty 0%
TSL Sanki TSL Yooner Enduro

899,99 zł

Sprawdź dostępność w sklepie
Ślizg zjazdowy dla dzieci
Najniższa cena
EDA Ślizg zjazdowy dla dzieci

14,99 zł

(22)
Sprawdź dostępność w sklepie
Sanki dla dzieci Bobee Bob
Najlepiej oceniany
DAVID Sanki dla dzieci Bobee Bob

109,99 zł

(21)
Sprawdź dostępność w sklepie
Sznur do sanek Davos
VT SPORT Sznur do sanek Davos

24,99 zł

Sprawdź dostępność w sklepie
 

Sanki dla dzieci – pierwsze zimowe wspomnienia z dzieciństwa

Czy pamiętasz swoją pierwszą zimę? Zapewne byłeś zbyt mały, żeby utkwiła Ci w pamięci. Nie zapomniałeś na pewno tej zimy, w której pierwszy raz jeździłeś na sankach. Tego się po prostu nie zapomina. Decathlon lubi uszczęśliwiać najmłodszych, jest też przyjacielem rodziców, dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo ich dzieci. Sanki, które znajdziesz w naszej ofercie, zagwarantują maluchowi długie godziny zabawy, a Tobie pewność, że bawi się bezpiecznie.Dzieci uwielbiają sanki, a my uwielbiamy, kiedy są szczęśliwe. W Decathlon znajdziesz szeroki wybór sanek dla maluchów, dla dzieci tych najmłodszych i nieco starszych, sanki drewniane i plastikowe, z oparciem, pchaczem i kółkami. Mamy też coś specjalnego – sanki dla bliźniaków.

Dla najmłodszych

Na sankach mogą jeździć dzieci, które nie opanowały jeszcze techniki chodzenia, muszą jednak potrafić już siedzieć. To świetna alternatywa dla wózków. Wybierz sanki drewniane, koniecznie z oparciem, z którego możesz w późniejszym czasie zrezygnować. Doskonale sprawdzą się też pchacze, które np. możesz ze sobą zabrać w góry i tym samym pokazać maluchowi ich niepowtarzalny urok zimą.Siedzisko sanek musi być wygodne, a oparcie odpowiednio wyprofilowane. Ważnej jest, aby sanki miały odpowiednią szerokość i bez problemu zmieściły jeszcze kocyk i kombinezon, w które ubrany jest maluszek.

Dla starszych dzieci

Sanki dla dzieci starszych nie muszą być koniecznie drewniane. Przedszkolaki lubią kolorowe sanki plastikowe, będące tańszą alternatywą. Można na nich zjeżdżać i je ciągnąć. W naszej ofercie znajdziesz również ślizgacze i talerze zjazdowe. To już propozycja dla dzieci, które doskonale radzą sobie na sankach. Niekoniecznie dobrze zjeżdża się na sankach z oparciem, wobec czego lepiej sprawdzą się te o płaskiej konstrukcji. Niektóre wyposażone są dodatkowo w hamulec, bez wątpienia ma to wpływ na bezpieczeństwo przedszkolaka. Kreujemy jedynie wspaniałe dziecięce wspomnienia. Wszyscy kochamy sanki, a dzieci w szczególności. Wybierz model dla swojego dziecka, kierując się jego wiekiem, opanowanymi już umiejętnościami i wagą. Wszystkie proponowane przez nas modele zostały stworzone z myślą o najmłodszych, jednak z uwzględnieniem wysokich wymagań rodziców.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę