Sanki i ślizgacze

63 oferty

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Ślizg zjazdowy dla dzieci
Ostatnie sztuki
EDA Ślizg zjazdowy dla dzieci

9,99 zł 14,99 zł - 5 zł

(24)
U Ciebie za 2 dni
Sanki Lugik Funny Slide ślizg zjazdowy
Ostatnie sztuki
WEDZE Sanki Lugik Funny Slide ślizg zjazdowy

14,99 zł 19,99 zł - 5 zł

(26)
U Ciebie za 2 dni
Sanki dla dzieci Lugik Trilugik
Najlepiej oceniany
WEDZE Sanki dla dzieci Lugik Trilugik

99,99 zł

(8)
U Ciebie za 2 dni
Board skate Lugik Boardslide
Najlepiej oceniany
WEDZE Board skate Lugik Boardslide

129,99 zł

(10)
U Ciebie za 2 dni
Sanki drewniane VT Sport Davo 100 skladane
Ostatnie sztuki
VT SPORT Sanki drewniane VT Sport Davo 100 skladane

239,99 zł 299,99 zł - 60 zł

(25)
U Ciebie za 2 dni
Ślizg zjazdowy Prosperplast Apple
Najniższa cena
 

Sanki dla dzieci – pierwsze zimowe wspomnienia z dzieciństwa

Czy pamiętasz swoją pierwszą zimę? Zapewne byłeś zbyt mały, żeby utkwiła Ci w pamięci. Nie zapomniałeś na pewno tej zimy, w której pierwszy raz jeździłeś na sankach. Tego się po prostu nie zapomina. Decathlon lubi uszczęśliwiać najmłodszych, jest też przyjacielem rodziców, dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo ich dzieci. Sanki, które znajdziesz w naszej ofercie, zagwarantują maluchowi długie godziny zabawy, a Tobie pewność, że bawi się bezpiecznie.Dzieci uwielbiają sanki, a my uwielbiamy, kiedy są szczęśliwe. W Decathlon znajdziesz szeroki wybór sanek dla maluchów, dla dzieci tych najmłodszych i nieco starszych, sanki drewniane i plastikowe, z oparciem, pchaczem i kółkami. Mamy też coś specjalnego – sanki dla bliźniaków.

Dla najmłodszych

Na sankach mogą jeździć dzieci, które nie opanowały jeszcze techniki chodzenia, muszą jednak potrafić już siedzieć. To świetna alternatywa dla wózków. Wybierz sanki drewniane, koniecznie z oparciem, z którego możesz w późniejszym czasie zrezygnować. Doskonale sprawdzą się też pchacze, które np. możesz ze sobą zabrać w góry i tym samym pokazać maluchowi ich niepowtarzalny urok zimą.Siedzisko sanek musi być wygodne, a oparcie odpowiednio wyprofilowane. Ważnej jest, aby sanki miały odpowiednią szerokość i bez problemu zmieściły jeszcze kocyk i kombinezon, w które ubrany jest maluszek.

Dla starszych dzieci

Sanki dla dzieci starszych nie muszą być koniecznie drewniane. Przedszkolaki lubią kolorowe sanki plastikowe, będące tańszą alternatywą. Można na nich zjeżdżać i je ciągnąć. W naszej ofercie znajdziesz również ślizgacze i talerze zjazdowe. To już propozycja dla dzieci, które doskonale radzą sobie na sankach. Niekoniecznie dobrze zjeżdża się na sankach z oparciem, wobec czego lepiej sprawdzą się te o płaskiej konstrukcji. Niektóre wyposażone są dodatkowo w hamulec, bez wątpienia ma to wpływ na bezpieczeństwo przedszkolaka. Kreujemy jedynie wspaniałe dziecięce wspomnienia. Wszyscy kochamy sanki, a dzieci w szczególności. Wybierz model dla swojego dziecka, kierując się jego wiekiem, opanowanymi już umiejętnościami i wagą. Wszystkie proponowane przez nas modele zostały stworzone z myślą o najmłodszych, jednak z uwzględnieniem wysokich wymagań rodziców.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę