Sanki i ślizgacze

(29)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories

Podkategorie

Cofnij do Sanki
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Hamulec do sanek MRZ 300
Najniższa cena
LUGIK Hamulec do sanek MRZ 300
24,99 zł
U Ciebie za 2 dni
Sanki typu ślizg FUNNY SLIDE
Ecodesign
LUGIK Sanki typu ślizg FUNNY SLIDE
19,99 zł
(21)
Sprawdź dostępność w sklepie
Ślizg zjazdowy dla dzieci
Najniższa cena
EDA Ślizg zjazdowy dla dzieci
14,99 zł
(19)
Sprawdź dostępność w sklepie
SANKI SNOW FORMEL DLA DZIECI
Najlepiej oceniany
HAMAX SANKI SNOW FORMEL DLA DZIECI
259,99 zł
(5)
Sprawdź dostępność w sklepie
Sanki SNOWBLADE dla dzieci
HAMAX Sanki SNOWBLADE dla dzieci
299,99 zł
(1)
Sprawdź dostępność w sklepie
Sznur do sanek Davos
VT SPORT Sznur do sanek Davos
19,99 zł
Sprawdź dostępność w sklepie
Sanki YOONER ENDURO
Raty 0%
TSL Sanki YOONER ENDURO
899,99 zł
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Sanki dla dzieci – pierwsze zimowe wspomnienia z dzieciństwa

Czy pamiętasz swoją pierwszą zimę? Zapewne byłeś zbyt mały, żeby utkwiła Ci w pamięci. Nie zapomniałeś na pewno tej zimy, w której pierwszy raz jeździłeś na sankach. Tego się po prostu nie zapomina. Decathlon lubi uszczęśliwiać najmłodszych, jest też przyjacielem rodziców, dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo ich dzieci. Sanki, które znajdziesz w naszej ofercie, zagwarantują maluchowi długie godziny zabawy, a Tobie pewność, że bawi się bezpiecznie.Dzieci uwielbiają sanki, a my uwielbiamy, kiedy są szczęśliwe. W Decathlon znajdziesz szeroki wybór sanek dla maluchów, dla dzieci tych najmłodszych i nieco starszych, sanki drewniane i plastikowe, z oparciem, pchaczem i kółkami. Mamy też coś specjalnego – sanki dla bliźniaków.

Dla najmłodszych

Na sankach mogą jeździć dzieci, które nie opanowały jeszcze techniki chodzenia, muszą jednak potrafić już siedzieć. To świetna alternatywa dla wózków. Wybierz sanki drewniane, koniecznie z oparciem, z którego możesz w późniejszym czasie zrezygnować. Doskonale sprawdzą się też pchacze, które np. możesz ze sobą zabrać w góry i tym samym pokazać maluchowi ich niepowtarzalny urok zimą.Siedzisko sanek musi być wygodne, a oparcie odpowiednio wyprofilowane. Ważnej jest, aby sanki miały odpowiednią szerokość i bez problemu zmieściły jeszcze kocyk i kombinezon, w które ubrany jest maluszek.

Dla starszych dzieci

Sanki dla dzieci starszych nie muszą być koniecznie drewniane. Przedszkolaki lubią kolorowe sanki plastikowe, będące tańszą alternatywą. Można na nich zjeżdżać i je ciągnąć. W naszej ofercie znajdziesz również ślizgacze i talerze zjazdowe. To już propozycja dla dzieci, które doskonale radzą sobie na sankach. Niekoniecznie dobrze zjeżdża się na sankach z oparciem, wobec czego lepiej sprawdzą się te o płaskiej konstrukcji. Niektóre wyposażone są dodatkowo w hamulec, bez wątpienia ma to wpływ na bezpieczeństwo przedszkolaka. Kreujemy jedynie wspaniałe dziecięce wspomnienia. Wszyscy kochamy sanki, a dzieci w szczególności. Wybierz model dla swojego dziecka, kierując się jego wiekiem, opanowanymi już umiejętnościami i wagą. Wszystkie proponowane przez nas modele zostały stworzone z myślą o najmłodszych, jednak z uwzględnieniem wysokich wymagań rodziców.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę