Sanki plastikowe

19 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Sanki dla dzieci Bobee Bob
Najlepiej oceniany
DAVID Sanki dla dzieci Bobee Bob

99,99 zł

(22)
U Ciebie za 2 dni
Hamulec do sanek MRZ 300
Najniższa cena
WEDZE Hamulec do sanek MRZ 300

24,99 zł

U Ciebie za 2 dni
 

Sanki plastikowe

Przed Wami kolejny sezon zimowy i chciałbyś zapewnić swojemu dziecku atrakcyjną rozrywkę? Spraw mu prezent w postaci sanek plastikowych, które będziesz mógł wykorzystać zarówno na chodniku i ścieżkach podczas codziennych spacerów, jak również na górkach tych mniejszych i większych. Jest to rodzaj sanek, który cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem ze względu na stosunkowo niską cenę i bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Plastikowe sanki występują w wielu wariantach. Różnią się nie tylko kolorystyką, ale też wielkością, kształtem i dodatkowymi elementami. Dzięki temu możemy dopasować sanki plastikowe indywidualnie do wieku i etapu rozwoju malucha. Są takie, z których mogą korzystać dzieci poniżej 3 lat. Są przystosowane do ich możliwości i predyspozycji. Możesz być pewien ich bezpieczeństwa i solidności. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że zimowe atrakcje nie muszą Cię dużo kosztować. Wybierz plastikowe sanki, z których korzystać może zarówno maluch, jak już nieco starsze dziecko w wieku szkolnym.

Lekkie i bezpieczne sanki plastikowe

Sanki plastikowe mają wiele zalet, które sprawiają, że są wybierane bardzo często przez rodziców i dzieci. Wykonane są z tworzywa sztucznego odpornego na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, jak mróz i niskie temperatury, deszcz oraz śnieg. Ponadto plastik jest materiałem stosunkowo trwałym, więc sanki plastikowe świetnie poradzą sobie podczas jazdy zarówno po trawie i utwardzonej drodze pokrytej śniegiem, jak też zaśnieżonych betonowych chodnikach. Sanki plastikowe są też lekkie, co ma wpływ na wygodę ich transportu i ciągnięcia wraz z dzieckiem przez osobę dorosłą. Cechują się specjalnym wyprofilowaniem, co z kolei przekłada się na wygodę siedzenia. Jest siedzisko, a także miejsce na nogi z podparciem. Do ich atutów możemy zaliczyć niską cenę, a przy tym dużą trwałość i wysoką jakość wykonania. Występują w różnych kolorach, co z kolei ma znaczenie dla najmłodszych, czyli użytkowników sanek. Możemy zdecydować się na plastikowe sanki w jednolitym kolorze lub uzupełnione o dziecięcy wzór i naklejki.

Plastikowe sanki z dodatkowymi udogodnieniami

W zależności od tego przez jakie dziecko będą użytkowane sanki plastikowe, wybierzemy inny model. Na pewno najmłodsze dzieci lepiej i bezpieczniej będą czuły się w sankach plastikowych z oparciem. Maluch stabilnie na nich siedzi, ma zapewnione podparcie, co pozwala na dłuższą zabawę na śniegu. Jeżeli zależy Ci na ponadprzeciętnym bezpieczeństwie dziecka lub z sanek ma korzystać dziecko poniżej 3 lat, to koniecznie zdecyduj się na sanki z zapięciem i paskami. W ten sposób minimalizujemy ryzyko wypadnięcia dziecka np. przy szybszej jeździe czy podczas wychylania się. Jeżeli mają być one użytkowane do jazdy z górki przez starsze dziecko, to ciekawym modelem są sanki plastikowe z hamulcem. Jest on obsługiwany za pomocą specjalnej dźwigni znajdującej się w zasięgu ręki dziecka. Sanki plastikowe powinny też posiadać sznurek do ciągnięcia lub miejsce na jego przymocowanie.

Sprawdź także pozostałe oferty sanek i ślizgaczy dostępnych w sklepie Decathlon. Wybierz najlepsze sanki dla swojego dziecka

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę