Odzież snowboardowa 306 ofert

ŚWIĄTECZNE PREZENTY
ODBIERZESZ SPRINTEM

SPRAWDŹ
Spodnie narciarskie damskie Wedze 180
Ecodesign
Spodnie narciarskie męskie Wedze 580
Koniec serii
WEDZE Spodnie narciarskie męskie Wedze 580

279,99 zł 349,99 zł - 70 zł

(4)
U Ciebie za 2 dni
Spodnie narciarskie dla dzieci Wedze 100
Spodnie narciarskie męskie Wedze 500
Koniec serii
WEDZE Spodnie narciarskie męskie Wedze 500

189,99 zł 269,99 zł - 80 zł

(8)
U Ciebie za 8 dni
Spodnie narciarskie damskie Wedze 500 slim
Spodnie narciarskie męskie Wedze 180
Ecodesign
 

Odzież snowboardowa – skompletuj swój zestaw!

Czujesz już zimę? Nie możesz się doczekać, jak wykonasz pierwszy zjazd w tym roku? Coraz większa adrenalina i emocje – doskonale Cię rozumiemy! To dobry moment, aby „odkurzyć” swój sprzęt snowboardowy i zrobić przegląd szafy. Czy czegoś w niej brakuje? A może coś wymaga wymiany na nowe? Nie czekaj do ostatniej chwili, skompletuj swój strój snowboardowy odpowiednio wcześnie. Moda snowboardowa to swoboda, beztroski luz, freestyle’owy design i w tym klimacie rozpoczniesz zimową przygodę z Decathlon! My zwracamy uwagę na inne ważne aspekty, przede wszystkim te techniczne. Odzież snowboardowa musi być nie tylko w stylu streetwear, ale też powinna charakteryzować się dobrymi parametrami technicznymi. Nie chcesz chyba zmarznąć na stoku i wrócić z niego z przemoczoną bluzą, prawda?

Spodnie i kurtka snowboardowa

To dwa elementy stroju snowboardzisty, których nie może zabraknąć w jego szafie. Najczęściej kontakt ze śniegiem mają spodnie snowboardowe, dlatego to w szczególności one muszą być wodoodporne i nieprzemakające. Podaje się je w milimetrach słupa wody, im wartość ta jest wyższa, tym lepsza ochrona przed wilgocią. Jeżeli jesteś osobą rekreacyjnie jeżdżącą na snowboardzie, to wystarczą Ci spodnie narciarskie o wartości 5-10 tysięcy mm słupa wody. Podobne cechy powinny wykazywać kurtki snowboardowe. W ich przypadku ważna jest też oddychalność, aby móc utrzymać odpowiednią temperaturę ciała przez cały czas i skutecznie odprowadzać wilgoć na zewnątrz.

Bielizna termoaktywna

Ma ona bezpośredni kontakt z ciałem, czyli jest najbardziej wewnętrzną warstwą stroju. Zapewnia odpowiedną wymianę ciepła, odprowadza nadmiar wilgoci na zewnątrz i chroni przed wyziębieniem organizmu. Jej rola jest bardzo odpowiedzialna, a mimo to wielu snowboardzistów amatorów o niej zapomina. Na snowboard najlepiej sprawdzi się koszulka z długim rękawem i długie spodnie.

Ciepła bluza

Jeżeli nie chcesz zmarznąć, pod kurtkę załóż bluzę. Bluzy snowboardowe powinny być wykonane z materiału oddychającego, aby przepuszczały wilgoć, która jest odprowadzana ku górze przez bieliznę termoaktywną. Ważne jest, aby bluza była lekka i jednocześnie zapewniała komfort termiczny. Potrzebujesz jeszcze dodatków i akcesoriów. Znajdziesz je w Decathlon!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę