Sprzęt snowboardowy

217 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Buty snowboardowe męskie Classic Boa all mountain
Ostatnie sztuki
HEAD Buty snowboardowe męskie Classic Boa all mountain

649,99 zł 999,99 zł - 350 zł

U Ciebie za 2 dni
Buty snowboardowe męskie Freedom SL freestyle
Ostatnie sztuki
NORTHWAVE Buty snowboardowe męskie Freedom SL freestyle

769,99 zł 1059 zł - 289 zł

U Ciebie za 2 dni
Wiązania snowboardowe damskie Dreamscape Serenity 500
Ostatnie sztuki
DREAMSCAPE Wiązania snowboardowe damskie Dreamscape Serenity 500

299,99 zł 399,99 zł - 100 zł

U Ciebie za 2 dni
Wiązania snowboardowe Raven s230
 

Sprzęt snowboardowy z charakterem

Na miękkich wykonasz spektakularne ewolucje, na twardych rozpędzisz się do zawrotnych prędkości… deski snowboardowe występują w wielu wariantach, każdy przystosowany jest do innego stylu jazdy. To jednak nie jedyny sprzęt, jakiego potrzebujesz. Obok deski snowboardowej są jeszcze wiązania i buty snowboardowe, dopiero mając te wszystkie elementy, możesz ruszać na stok. Sprzęt snowboardowy należy wybierać z uwzględnieniem własnego doświadczenia, umiejętności i stylu jazdy. Inne deski przeznaczone są dla kobiet, inne dla mężczyzn. W ofercie Decathlon znajdziesz ponadto sprzęt świetnie sprawdzający się podczas nauki najmłodszych, kilkuletnich riderów.

Deski snowboardowe

Najbardziej uniwersalne są deski All Mountain dedykowane dla początkujących i średnio zaawansowanych snowboardzistów. W snowparku sprawdzą się doskonale deski Freestyle, które poradzą sobie równie dobrze na miękkich przygotowanych trasach. Jeżeli szukasz wrażeń i bijesz własne rekordy prędkości, wybierz deskę Freeride. Producenci proponują jeszcze deski Jibbing stworzone z myślą o dobrej zabawie i Buttering o podobnym przeznaczeniu.W naszym sklepie znajdziesz deski snowboardowe, wśród których dostępne są modele dla doświadczonych riderów, jak też pasjonatów rekreacyjnej spokojnej jazdy.

Wiązania snowboardowe

Zawsze wybieraj je do konkretnej deski, miękkie deski to miękkie wiązania i analogicznie twarde do twardych desek. W zależności od stylu deski, do jakiej są przeznaczone, różnią się kształtem, wysokością i sztywnością highbacka i sztywnością górnego strapu.

Buty snowboardowe

Buty snowboardowe w największym stopniu odpowiadają za przyjemność i komfort jazdy oraz wygodę ridera. Muszą dobrze trzymać piętę, mieć system sznurowania zgodny z Twoimi preferencjami i wkładkę wewnętrzną, która stabilizuje kostkę i piętę oraz amortyzuje wstrząsy i drgania. Wybrałeś sprzęt snowboardowy czy nadal szukasz odpowiedniej deski, wiązań i butów? Sprawdź, co przygotował dla Ciebie Decathlon, co możemy Ci zaproponować i w jak wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Jeżeli przed Tobą pierwsze dni nauki i dopiero zaczynasz przygodę ze sportami zimowymi, sprawdź też naszą ofertę odzieży snowboardowej. Z pewnością znajdziesz w niej wodoodporną kurtkę i spodnie, ciepłą bluzę i zapewniającą komfort termiczny bieliznę termoaktywną.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę