Deski snowboardowe damskie

(31)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
 

Deski snowboardowe damskie

Specjalna oferta dla riderek, które nie wyobrażają sobie zimy bez szusowania na desce po stoku. Mamy dla Ciebie szeroki wybór desek snowboardowych damskich, które różnią się długością, szerokością i rodzajem, a tym samym przeznaczeniem. Są modele dedykowane dla osób zaawansowanych i początkujących. Każda kobieta i dziewczyna znajdzie dla siebie damską deskę snowboardową, która będzie odpowiadała jej umiejętnościom, doświadczeniu, stylowi jazdy, preferencjom i wzrostowi. Deski snowboardowe damskie różnią się od męskich nie tylko designem. Możemy często zauważyć, że są one węższe. Są przystosowane do specyfiki jazdy kobiet, dzięki takiej budowie manewrowanie deską jest łatwiejsze, a także kontrola nad nią jest bardziej precyzyjna. Jest to też uwarunkowane różnicami w budowie ciała pań i panów. U nas znajdziesz deski snowboardowe damskie zaprojektowane i stworzone z myślą o kobietach. Sprawdź naszą ofertę i pozwól nam zadbać o Twoje dobre przygotowanie do sezonu.

Rodzaje desek snowboardowych damskich

Możemy wyróżnić kilka rodzajów desek snowboardowych damskich. Dla początkujących polecamy deski typu allmountain. Są najbardziej uniwersalne i przystosowane do jazdy po przygotowanych trasach. Cechują się elastycznością, dzięki czemu łatwiej jest nad nimi zapanować i utrzymać je pod kontrolą. Sprzyjają doskonaleniu techniki i nabieraniu pewności siebie. Jeżeli jesteś bardziej doświadczoną riderką, możesz sobie pozwolić na deskę snowboardową damską freeride. Jest ona już zdecydowanie sztywniejsza, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie na niej bardziej gwałtownych i dynamicznych ruchów. Świetnie sprawdzi się na nieprzygotowanych do jazdy terenie, czyli poza stokami, gdzie panują wyraźnie trudniejsze warunki do jazdy. Jesteś fanem skoków i ewolucji w powietrzu? Dużo czasu spędzasz na snowparku? W takim razie idealna deska snowboardowa damska dla Ciebie to model freestyle. Jest krótsza np. od desek typu allmountain, dzięki czemu łatwiej jest nią manewrować.

Jakiej długości i szerokości powinna być deska snowboardowa damska?

Wiele osób, szczególnie na początku swojej przygody ze snowboardem, zastanawia się nad długością i szerokością deski. Te parametry dopasowujemy indywidualnie do naszego wzrostu i umiejętności. Im waga i wzrost są większe, tym deska snowboardowa damska powinna być dłuższa. Jeżeli Twoje stopy z kolei charakteryzują się większą szerokością, postaw na deskę typu wide. Jest ona szersza i przystosowana do wyjątkowej budowy stopy. Musisz wiedzieć, że krótszą deską jest łatwiej manewrować, lepiej się nas „słucha”. Jednocześnie może okazać się mniej stabilna. Powinieneś to uwzględnić przy wyborze deski, zwracając uwagę na swój styl jazdy i już nabyte umiejętności. U nas znajdziesz deski snowboardowe damskie różnych typów. Jednocześnie wybraliśmy takie modele, które wyróżniają się modnym wzornictwem. To pozwoli Ci być widoczną na stoku! Ponadto szeroka paleta kolorów i wzorów umożliwia łatwe dopasowanie sprzętu do ubioru.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę