Doboki do taekwondo

4 oferty

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Dobok 900 Taekwondo
Ostatnie sztuki
OUTSHOCK Dobok 900 Taekwondo

89,99 zł 139,99 zł - 50 zł

U Ciebie za 2 dni
 

Dobok – co to jest?

Dobok to nic innego, jak klasyczny strój do taekwondo, który jest konieczny niezależnie od tego, na jakim etapie nauki aktualnie się znajdujemy. Doboki bywają też określane jako kimona, choć jest to nazwa pod wieloma względami uproszczona i nie do końca oddająca charakter tej odzieży. Każdy tradycyjny dobok składa się z trzech części: bluzy, spodni oraz pasa. Całość jest skonstruowana w taki sposób, by uczeń mógł maksymalnie skupić się na szlifowaniu swoich umiejętności. Potrzebny Ci dobok? Koniecznie sprawdź ofertę sklepu Decathlon.

Z czego wykonywane są doboki?

Dobok do taekwondo bez wątpienia powinien się wykazywać bardzo wysoką jakością – mowa tu zarówno o wytrzymałości, jak i o określonych parametrach, jakie powinna spełniać dana tkanina. Wszystko dlatego, że taekwondo jest sztuką walki wymagającą sporej koncentracji i samodyscypliny, nic zatem nie powinno ograniczać ruchów zawodnika. Szczególnie polecane są doboki bawełniane, choć sprawdzą się i inne materiały. Najważniejsze, aby strój do taekwondo był elastyczny i pozwalał skórze oddychać, a do tego był łatwy w utrzymaniu w czystości.

Znajdź najlepszy strój do taekwondo

Najważniejsze w kwestii doboru doboka do taekwondo jest z pewnością jego jakość oraz wygoda noszenia. Komfort użytkowania stroju do taekwondo może realnie przełożyć się na efektywność treningów. Oprócz tego trzeba zaznaczyć, że możesz zakupić zarówno tradycyjny, jednolity dobok, jak i taki, który wyróżnia się dość jaskrawą kolorystyką. Strój przeznaczony do trenowania sztuk walki może być w ten sposób nie tylko podstawowym, przydatnym narzędziem, ale także możliwością wyrażenia siebie. Zajrzyj do naszej oferty i wybierz dobok dla siebie.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę