Kaski i ochraniacze taekwondo

(21)
Skip categories Skip categories

Podkategorie

Cofnij do Taekwondo
Decathlon Rent

Stylowe zakupy do -50%!

Sprawdź ofertę
Ochraniacz zębów bokserski 500 L
NAGOLENNIK Z OSŁONĄ STOPY DO KARATE 900
Najlepiej oceniany
Ochraniacz stóp do karate
Koniec serii
OUTSHOCK Ochraniacz stóp do karate

69,99 zł 89,99 zł - 20 zł

U Ciebie za 2 dni
Ochraniacz stóp do karate
Koniec serii
DOMYOS Ochraniacz stóp do karate

49,99 zł 79,99 zł - 30 zł

U Ciebie za 2 dni
Ochraniacz stóp do karate
Koniec serii
DOMYOS Ochraniacz stóp do karate

49,99 zł 79,99 zł - 30 zł

U Ciebie za 2 dni
OCHRANIACZ KROCZA MĘSKI 500 DO SPORTÓW WALKI
Koniec serii
OUTSHOCK OCHRANIACZ KROCZA MĘSKI 500 DO SPORTÓW WALKI

59,99 zł 89,99 zł - 30 zł

(1)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Kask taekwondo – podstawa wyposażenia

Taekwondo to bez wątpienia dyscyplina, która cieszy się dużym zainteresowaniem w Polsce, co potwierdza powstawanie szkół specjalizujących się w jej nauczaniu. Jednocześnie jest to jedna z tradycyjnych sztuk walki w Korei, a przy tym sport narodowy. Jeśli w najbliższym czasie zamierzasz zapisać się na zajęcia, koniecznie zaopatrz się w kask do taekwondo. Będzie on niezwykle przydatny zarówno w czasie treningów, jak i zawodów, ochraniając Twoją głowę przed ewentualnymi urazami i innymi konsekwencjami gwałtownej walki.

Z czego jest wykonany kask do taekwondo?

W ofercie sklepu Decathlon znajdziesz kask taekwondo dopasowany do wymagań tego sportu. Zazwyczaj najczęściej polecane modele są wykonane ze specjalnej pianki, co gwarantuje ich lekkość, a tym samym brak ograniczenia ruchów czy też spowolnienia, które przy każdej walce mogłoby mieć charakter decydujący. Oprócz tego kask dobrze przylega do głowy, zapobiegając przemieszczaniu i tym samym dobrze znosząc ewentualne uderzenia. To właśnie dzięki temu elementowi możesz zatroszczyć się o swoje bezpieczeństwo.

Wytrzymałe ochraniacze do taekwondo

Kask to nie jedyne zabezpieczenie, jakie powinniśmy posiadać, przygotowując się do rozpoczęcia swojej przygody ze sztukami walki. Oprócz tego konieczne są ochraniacze taekwondo – zarówno te zabezpieczające kolana, jak i zęby czy krocze. Ponieważ taekwondo jest sportem wysoce kontaktowym, który może grozić kontuzją, dobrze jest właściwie zatroszczyć się o swoje ciało, by czerpać maksymalną przyjemność z treningów. Zajrzyj do naszej oferty i uzupełnij swoje podstawowe wyposażenie, kupując ochraniacze do taekwondo.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę