Ochraniacze MMA

12 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
NAGOLENNIK Z OSŁONĄ STOPY DO KARATE 900
Najlepiej oceniany
Nagolenniki do walk Sambo 900
SAMBO Nagolenniki do walk Sambo 900

69,99 zł

Sprawdź dostępność w sklepie
 

Czym są ochraniacze MMA?

Ochraniacze na piszczele czy krocze to akcesoria, które będą niezbędne podczas trenowania sztuk walki. Ćwiczenia mają sprawić, że będziemy zadawać przemyślane ciosy, ale nauczymy się również kontrataku. Aby jednak ograniczyć urazy i kontuzje, stosujemy tak zwane ochraniacze na wrażliwe miejsca, takie jak między innymi krocze. W przypadku tego sportu nosimy także nagolenniki. MMA bywa sportem kontuzjogennym, ale w ten sposób staramy się ograniczyć ilość takich nieprzewidzianych urazów.

Ochraniacze na krocze – MMA

Jeżeli poważnie myślisz o trenowaniu sztuk walki, warto zakupić tak zwane ochraniacze na krocze. MMA to sport, w którym łatwo o kontuzję, ale też uraz, który będzie spowodowany uderzeniem zadanym od przeciwnika. Szczególnie męskie krocze jest rejonem, na który warto szczególnie uważać, natomiast podczas treningu czy sparingu zdarzają się sytuacje, gdy nawet grając fair play możemy nie trafić z wymierzonym ciosem. Tego rodzaju ochraniacz powinien być podstawowym wyposażeniem Twojej stroju.

Ochraniacze na piszczele – MMA

Popularne są między innymi ochraniacze na piszczele. MMA to sztuki walki, które wymagają od trenującego nie tylko przemyślanej obrony, ale także zadawania ciosów. Często jesteśmy sprowadzani do parteru, gdzie mogą ucierpieć także nasze piszczele. Dlatego do treningów stosuje się specjalnie przygotowane ochraniacze, które są znacznie lżejsze od tych, które wykorzystywane są w muay thai. Nie ograniczają naszych ruchów, a część śródstopia jest w tym przypadku składana.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę