Rękawice MMA

51 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
 

Jak wykorzystujemy rękawice do MMA?

Rękawice do MMA można wykorzystywać także w innych sportach walki, ponieważ ich budowa jest na tyle uniwersalna, że zapewniają właściwą ochronę zarówno dla samych dłoni, jak i nadgarstków, co chroni przed kontuzjami. Ponadto są to rękawice bardzo komfortowe w noszeniu i z łatwością znajdziemy model, który będzie dopasowany do rodzaju ćwiczeń.

Rękawice MMA sparingowe i inne

W przypadku tego sportu wyróżnić możemy aż trzy rodzaje rękawic. Są to między innymi warianty turniejowe, sparingowe oraz treningowe. Dla osób, które dopiero rozpoczynają ćwiczenia i chcą bliżej poznać tę dyscyplinę, zaleca się raczej rękawice MMA sparingowe, które są nieco większe i zapewniają lepszą ochronę dla naszych dłoni. Można je używać zarówno przy walce z partnerem, jak i przy pracy z tarczami.

Rękawice MMA dla dzieci

Rękawice MMA przystosowane do treningów młodszych użytkowników powinny być przede wszystkim dopasowane do ich potrzeb i wybrane w przemyślany sposób. Będą różniły się przede wszystkim rozmiarem, ponieważ mniejsza ręka będzie wymagała innej ochrony. To bardzo ważne, aby podczas ćwiczeń zapewnić dzieciom podstawowe bezpieczeństwo, które uchroni przed kontuzjami, ale też urazami, jakie mogą wystąpić w czasie walki.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę