Odzież do tańca

(100)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories

Podkategorie

Cofnij do Taniec
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Spodenki do pole dance Starever
Najniższa cena
Stanik do tańca nowoczesnego Starever
Stanik Modern Dance
Koniec serii
STAREVER Stanik Modern Dance

34,99 zł 44,99 zł - 10 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Legginsy do tańca fitness damskie Starever
Koniec serii
STAREVER Legginsy do tańca fitness damskie Starever

59,99 zł 89,99 zł - 30 zł

(4)
U Ciebie za 2 dni
Stanik do pole dance Starever
Najniższa cena
Stanik do tańca nowoczesnego Domyos
Koniec serii
STAREVER Stanik do tańca nowoczesnego Domyos

39,99 zł 49,99 zł - 10 zł

(4)
U Ciebie za 2 dni
Bluza z kapturem do tańca Starever
Koniec serii
STAREVER Bluza z kapturem do tańca Starever

119,99 zł 139,99 zł - 20 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Top do tańca damski Domyos
Najlepiej oceniany
STAREVER Top do tańca damski Domyos

49,99 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
 

Stroje do tańca – tańcz, jak Ci w duszy gra!

Taniec to ruch angażujący wszystkie partie ciała, pozwala podczas kilkugodzinnego treningu spalić nadprogramowe kalorie i wymodelować sylwetkę. Zajęcia taneczne kształtują ciało, ale też zwiększają siłę, wytrzymałość i gibkość. To także skuteczny sposób na płaski brzuch i smukłe nogi. Taniec jest źródłem szczęścia, ale też satysfakcji i bardzo dobry sposób na zwiększenie pewności siebie i świadomości swojego ciała. Miłość do tańca to pasja, która daje poczucie, że robisz coś dla siebie, zapewniając jednocześnie innym rozrywkę podczas występów scenicznych. Taniec współczesny wymaga zaangażowania i wielu lat pracy, aby być perfekcyjnym w tym, co robisz.

Stroje taneczne dla wygody i swobody ruchu

Na pewno nie zapewnią Ci tego modne jeansy i obcisłe sukienki. Do treningu potrzebujesz wygodnego stroju tanecznego, podobnie jak do innych dyscyplin sportowych. Wymagany jest kilkuelementowy strój, który najczęściej składa się z elastycznych legginsów i przylegającej do ciała koszulki, bardzo dobrze odprowadzającej wilgoć. Taniec związany jest z wysiłkiem fizycznym, Twoje ciało i organizm musi mieć więc zapewnione najlepsze warunki do wykonywania często wymagającego ruchu. Postaw więc na stroje do tańca, które podkreślają Twoją sylwetkę, aby każdy ruch był możliwie jak najlepiej widoczny. Tylko wtedy możesz dobrze obserwować swoje ciało i kontrolować postępy. W ofercie Decathlon dostępne są nie tylko klasyczne i uniwersalne legginsy, ale też krótkie spodenki do tańca, bluzy taneczne i koszulki. Wykonane są z elastycznych materiałów, które również bardzo dobrze odprowadzają wilgoć na zewnątrz. Sprawdź także buty do tańca.

Moda w tańcu współczesnym

Taniec to również uzewnętrznione piękno. Nasi projektanci doskonale wiedzą, jak łączyć wygodę z modnym wzornictwem. Proponujemy uniwersalne stroje do tańca, które świetnie sprawdzą się w każdym stylu, jak również bogato zdobione koszulki i legginsy, które odzwierciedlą w tańcu Twój charakter. A ty w jakim stroju czujesz się najlepiej? Twój komfort jest przecież najważniejszy, tylko wtedy możesz dać w pełni upust swoim emocjom!

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę