Agrafki, agrafki z krętlikiem spinningowe

(26)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Agrafki
Najniższa cena
STARBAITS Agrafki
1,99 zł
0,20 zł/PCE
(1)
U Ciebie za 2 dni
Agrafki z krętlikiem Rolling Snap black nickel Caperlan SW X5
Koniec serii
CAPERLAN Agrafki z krętlikiem Rolling Snap black nickel Caperlan SW X5
8,99 zł
9,99 zł −10% 1,80 zł/PCE
U Ciebie za 2 dni
 

Agrafki spinningowe

Agrafka wędkarska może się wydawać niepozornym akcesorium, na dodatek w przystępnej cenie, jednak rola, jaką odgrywa, jest ogromna. Umożliwia ona zarówno sprawną i błyskawiczną wymianę przynęty, jak i spławika. To z kolei sprawia, że agrafki są najchętniej wykorzystywane w metodzie spinningowej, gdzie szybkość i gładkość wszelkich ruchów mają ogromne znaczenie. W ofercie Decathlonu znajdziesz wysokiej jakości krętlik z agrafką do spławika i nie tylko – wszystko po to, byś mógł szlifować wędkarskie umiejętności.

Przydatny krętlik

Krętlik jest równie pożytecznym elementem, który znacząco może ułatwić wędkowanie – wszystko dlatego, że chroni żyłkę przed jej skręceniem. Ta funkcja zaś okazuje się niezwykle przydatna w sytuacji, kiedy polujemy na większe ryby, które mogą szarpać i przy braku ostrożności zerwać haczyk. Dlatego też krętlik z agrafką to świetny sposób na to, by czuć się pewnie na każdym łowisku. Możemy zawsze i wszędzie sprawnie wymienić przynętę bez konieczności przycinania żyłki, co bywa dość często spotykanym zjawiskiem.

Agrafki, krętliki wędkarskie

Może się wydawać, że wszystko, czego potrzebuje wędkarz, to solidna i niezawodna wędka, a do tego odporna na uszkodzenia żyłka. Rzeczywiście są to najistotniejsze elementy wyposażenia, warto jednak pamiętać o drobnych detalach, które mogą znacząco usprawnić pracę nad łowiskiem. Dlatego też posiadanie krętlików i agrafek zrobi ogromną różnicę – dzięki nim osiągniesz wymarzone efekty bez niepotrzebnych nerwów czy straty cennego czasu. Chcąc rozwijać pasję do wędkarstwa, wypróbuj produkty dostępne w naszym sklepie.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę