Biwak karpiowy

65 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
4 pudełka na akcesoria wędkarskie
Najniższa cena
CAPERLAN 4 pudełka na akcesoria wędkarskie

39,99 zł 10 zł/pce

(1)
U Ciebie za 2 dni
 

Biwak wędkarski – czego potrzebujesz na zasiadkę?

Łowienie niektórych ryb wymaga uzbrojenia się w cierpliwość, czego doskonałym przykładem są karpie. Ważna jest również wiedza na temat iż żerowania czy też żywienia się. Jeśli wybierasz się na kilkugodzinną czy nawet kilkudniową zasiadkę wędkarską, to powinieneś się odpowiednio do tego przygotować. Łowienie niektórych okazów wymagać będzie posiadania odpowiedniej ilości sprzętu, który przy okazji powinien być wysokiej jakości. To jednak nie wszystko – przydadzą Ci się również akcesoria i rozwiązania, dzięki którym wygodnie spędzisz ten czas.

Biwak karpiowy – o czym powinieneś pamiętać?

Potrzebujesz oczywiście sprzętu wędkarskiego, a także akcesoriów, które mogą się przydać m.in. pontonu. Kolejne ważne elementy to kilka par butów czy nakrycie głowy, ale powinieneś także zapewnić sobie dobre warunki – weź pod uwagę zmienną pogodę i to, że spędzisz tam wiele czasu. Dlatego potrzebny Ci jest namiot wędkarski. Musi on być wysoki. Nie powinien ograniczać Twoich ruchów i widoczności. Taki namiot karpiowy to jednak nie wszystko. Potrzebujesz również wygodnego siedziska, a bardzo przydatny może być także stolik wędkarski. Nie zapominaj o śpiworze, ciepłym ubraniu i jedzeniu.

Jak wybrac rzeczy na biwak karpiowy?

Zastanawiasz się, które rozwiązania będą potrzebne na kilkugodzinny lub kilkudniowy wypad na ryby? Mamy dla Ciebie produkty cenionych marek, takich jak Caperlan czy Carp Spirit. Sugerujemy postawienie na produkty wysokiej jakości, które zapewnią Ci idealne warunki na czas oczekiwania na najlepsze okazy. Masz wątpliwości, która rzecz danego typu będzie najlepsza w Twoim przypadku? Czekamy na kontakt – dowiesz się, czym one się różnią i dlaczego akurat ta najlepiej się sprawdzi w Twoim przypadku.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę