Wędki feedery, kołowrotki i zestawy

(209)
Skip categories Skip categories
Decathlon Rent

Stylowe zakupy do -50%!

Sprawdź ofertę
Żyłka LINE RESISTE FEEDER
Najlepiej oceniany
CAPERLAN Żyłka LINE RESISTE FEEDER

24,99 zł 0,12 zł/m

(2)
U Ciebie za 2 dni
Glina Argille CAPERLAN 2 kg
CAPERLAN Glina Argille CAPERLAN 2 kg

24,99 zł 12,50 zł/kg

U Ciebie za 2 dni
Sprężyna wędkarska CAPERLAN Easyfeeder S
Najlepiej oceniany
Feederlink 8 cm Caperlan FF-P-L
CAPERLAN Feederlink 8 cm Caperlan FF-P-L

14,99 zł

U Ciebie za 8 dni
Koszyczek Feeder prostokątny - SF 25 g
Haczyki fluoro carp pole z przyponem
Najlepiej oceniany
CAPERLAN Haczyki fluoro carp pole z przyponem

14,99 zł 1,50 zł/pce

(1)
U Ciebie za 2 dni
 

Wędki feedery – czyli jakie?

Zaczynasz swoją przygodę z wędkowaniem? Do wyboru masz wiele rodzajów wędek, które różnią się od siebie parametrami, a także przeznaczeniem. Jednym z takich popularnych rozwiązań jest feeder, czyli wędka stosowana do specjalnej techniki gruntowej. Taka metoda łowienia została wymyślona w celu poradzenia sobie z tłokiem na łowiskach – w wędce zastosowano specjalny podajnik. Rolę sygnalizatora pełni w tym przypadku czuła szczytówka. Obecnie ta metoda jest praktykowana przez wędkarzy na całym świecie, a decydując się na wędki typu feeder, masz do wyboru wiele ciekawych rozwiązań dostosowanych do różnych warunków na łowiskach i do różnych gatunków ryb.

Zestaw do feedera – co warto wiedzieć?

Przed zakupem wędki tego typu powinieneś mieć świadomość, jakie powinna ona mieć parametry. Optymalna jej długość to około 3,6 m, ale oczywiście powinieneś ją dopasować do swoich preferencji. Może mieć 2,7 m, ale równie dobrze 3,9 m. Zwróć również uwagę na ciężar wyrzutu – wystarczająca powinna być taka o ciężarze wyrzutu do 100 g. Oczywiście potrzebujesz nie tylko wędki. Zestaw do feedera obejmuje także zanętę, podajnik i przynęty. Dopiero mając te elementy, możesz wybrać się na łowisko.

Wędki feeder na różne łowiska

W sklepie Decathlon znajdziesz wędki feeder przeznaczone zarówno na rzekę, jak i na wody stojące. W opisach poszczególnych produktów znajdziesz informacje o tym, na jakie łowiska przeznaczone jest dane rozwiązanie. Proponujemy również uniwersalne wędki, które sprawdzą się w różnych warunkach. Jeśli masz bardzo konkretne wymagania, to zgłoś się do naszych doradców. Pomożemy Ci wybrać wędkę feeder, która spełni Twoje oczekiwania.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę