Wędki feedery, kołowrotki i zestawy

(211)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Kołowrotek Sienna C3000 FG
Najlepiej oceniany
SHIMANO Kołowrotek Sienna C3000 FG
149,99 zł
(1)
U Ciebie za 2 dni
 

Wędki feedery – czyli jakie?

Zaczynasz swoją przygodę z wędkowaniem? Do wyboru masz wiele rodzajów wędek, które różnią się od siebie parametrami, a także przeznaczeniem. Jednym z takich popularnych rozwiązań jest feeder, czyli wędka stosowana do specjalnej techniki gruntowej. Taka metoda łowienia została wymyślona w celu poradzenia sobie z tłokiem na łowiskach – w wędce zastosowano specjalny podajnik. Rolę sygnalizatora pełni w tym przypadku czuła szczytówka. Obecnie ta metoda jest praktykowana przez wędkarzy na całym świecie, a decydując się na wędki typu feeder, masz do wyboru wiele ciekawych rozwiązań dostosowanych do różnych warunków na łowiskach i do różnych gatunków ryb.

Zestaw do feedera – co warto wiedzieć?

Przed zakupem wędki tego typu powinieneś mieć świadomość, jakie powinna ona mieć parametry. Optymalna jej długość to około 3,6 m, ale oczywiście powinieneś ją dopasować do swoich preferencji. Może mieć 2,7 m, ale równie dobrze 3,9 m. Zwróć również uwagę na ciężar wyrzutu – wystarczająca powinna być taka o ciężarze wyrzutu do 100 g. Oczywiście potrzebujesz nie tylko wędki. Zestaw do feedera obejmuje także zanętę, podajnik i przynęty. Dopiero mając te elementy, możesz wybrać się na łowisko.

Wędki feeder na różne łowiska

W sklepie Decathlon znajdziesz wędki feeder przeznaczone zarówno na rzekę, jak i na wody stojące. W opisach poszczególnych produktów znajdziesz informacje o tym, na jakie łowiska przeznaczone jest dane rozwiązanie. Proponujemy również uniwersalne wędki, które sprawdzą się w różnych warunkach. Jeśli masz bardzo konkretne wymagania, to zgłoś się do naszych doradców. Pomożemy Ci wybrać wędkę feeder, która spełni Twoje oczekiwania.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę