Kołowrotki karpiowe

9 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
 

Kołowrotki karpiowe

Ryby takie jak karp czy amur mogą sprawiać wędkarzom wiele problemów – dlatego, jeśli chcesz, aby połów zakończył się sukcesem, to zainwestuj w odpowiedni kołowrotek. Potrzebujesz produktu wykonanego z wytrzymałych materiałów, dużego i mocnego, dzięki któremu poradzisz sobie z takimi rybami. Tym rozwiązaniem są kołowrotki karpiowe, które doskonale sprawdzą się nawet w ekstremalnych warunkach. Umożliwią Ci one nawinięcie bardzo dużej ilości żyłki – dzięki nim poradzisz sobie nawet z najbardziej wymagającymi okazami.

Wędkarstwo karpiowe – Decathlon ma dla Ciebie to, czego potrzebujesz

Pasjonuje Cię wędkarstwo karpiowe? Wybierz odpowiednie kołowrotki i podejmij próbę złowienia dużych ryb. Mamy dla Ciebie produkty cenionych marek, m.in. takich jak Okuma, Caperlan, Shimano (np. Big Pit) czy Mitchell. Wielkość i ciężar kołowrotka dopasuj do odległości, na których zamierzasz łowić ryby. Nie obawiaj się tego, że duże rozwiązanie będzie kłopotliwe pod względem utrzymania wędki. Może ona spoczywać na podporach – po włączeniu tzw. wolnego biegu możesz zostawić na nich wędkę bez obaw o to, że ryba ją wciągnie.

Wybierz odpowiedni kołowrotek karpiowy

Szukając produktu, zwróć uwagę m.in. na jego przełożenie. Im będzie ono wyższe, tym lepiej, gdyż jednocześnie mniejsze będzie ryzyko zerwania ryby podczas holu. Szpula powinna być jak najbardziej pojemna – weź pod uwagę, że karpie lubią daleko odpływać. To jednak nie wszystkie kwestie, które mają znaczenie w przypadku wyboru tego produktu. Jeśli masz wątpliwości odnośnie do tego, jaki kołowrotek kupić, skontaktuj się z naszymi doradcami. Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę