Krzesła wędkarskie , fotele wędkarskie

23 oferty

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
 

Krzesło wędkarskie – kiedy łowisz z brzegu

Czy są tutaj jacyś zwolennicy spokojnych połowów z brzegu? Wędkarstwo to dla Ciebie forma rekreacji, ale jesteś też zmotywowany, aby być coraz lepszym? Czasami spędzasz nad wodą całe dnie. Pojawiasz się przy łowisku jeszcze przed wschodem słońca i czekasz, aż całkowicie zajdzie. Potrzebne Ci jest więc wygodne krzesło wędkarskie, dzięki któremu już nie będziesz musiał przesiadywać na kamieniu czy trawie. Do wyboru są różne modele, od najprostszych i najtańszych taboretów, przez krzesła z oparciem, po komfortowe fotele.

Najprostsza opcja

Czyli taboret! Jeżeli cenisz sobie mobilność, być może na ryby jeździsz rowerem i raczej starasz się ograniczać sprzęt, który ze sobą zabierasz, taboret sprawdzi się odpowiednio. Nie ma on jednak oparcia, co może mieć wpływ na ograniczony komfort. Twoje plecy będą nadal obciążone, co ma wpływ na Twoje samopoczucie i zdrowie. Kiedy wybór taboretu może okazać się tym właściwym? Kiedy spędzasz nad wodą mniej czasu, Twoje pobyty są raczej kilkugodzinne. Ponadto taboret przyda się wędkarzom bardziej aktywnym. Nie wszyscy preferują długie siedzenie, inni wolą raczej ruch i pozycję stojącą.

Krzesło wędkarskie dla wygody i komfortu

Zdecydowanie wolisz siedzieć niż stać i dlatego wygodne krzesło wędkarskie będzie dla Ciebie źródłem dodatkowego komfortu podczas wędkowania. Wyposażone jest ono w oparcie, łatwo się je składa, a dzięki niewielkiej wadze nie ma problemu z jego transportem. Niektóre modele posiadają dodatkowe elementy, jak np. pasek do przenoszenia na ramieniu czy też praktyczne kieszenie. Ciekawym wariantem jest krzesło wędkarskie z podpórką na wędkę, która ułatwia wędkowanie.

Możesz też wybrać fotel wędkarski. Przypomina nieco krzesło wędkarskie, jednak zawsze wyposażony jest w oparcie, a dodatkowo w podłokietniki. To najwygodniejsza dla wędkarza opcja, szczególnie takiego, który spędza nad wodą całe, długie dnie.

Przy wyborze krzesła lub fotela zwróć koniecznie uwagę na jego maksymalne obciążenie.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę