Łączniki, agrafki i krętliki morskie

(47)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Krętlik SW DR ROL nr 10 surfcasting
CAPERLAN Krętlik SW DR ROL nr 10 surfcasting
8,99 zł
0,90 zł/PCE
U Ciebie za 8 dni
Łącznik SW SNA SHE L surfcasting
CAPERLAN Łącznik SW SNA SHE L surfcasting
9,99 zł
1 zł/PCE
U Ciebie za 8 dni
Krętlik SWIVEL BRASS SW x100
CAPERLAN Krętlik SWIVEL BRASS SW x100
od
19,99 zł
0,20 zł/PCE
U Ciebie za 2 dni
Perła surfcastingowa 4 mm żółta
Przezroczysta rurka silikonowa surfcastingowa
CAPERLAN Przezroczysta rurka silikonowa surfcastingowa
9,99 zł
5 zł/M
U Ciebie za 8 dni
V
 

Agrafki wędkarskie morskie

Agrafki wędkarskie to akcesorium, które tylko z pozoru może wydawać się niepozorne. W rzeczywistości to element, bez którego bardzo trudno się obejść, szczególnie jeśli jesteśmy fanami wędkarstwa morskiego.Agrafki wędkarskie nazywane także zapinkami umożliwiają bardzo szybki sposób zmiany przynęty. Sprawdzą się bardzo dobrze zarówno w metodzie spinningowej, jak i w przypadku wędkarstwa gruntowego. Agrafki wędkarskie zdecydowanie pozwalają zaoszczędzić czas przy zmianie jednego z elementów całego zestawu.

Krętliki morskie

Krętliki morskie to urządzenia o bardzo niewielkich rozmiarach, ale zdecydowanie dużej przydatności. Krętlik składa się z dwóch uchwytów, które połączone są między sobą materiałem o odpowiedniej grubości. Zadaniem krętlika morskiego jest zapobieganie skręcaniu żyłki przez przynętę, kiedy jest ona zanurzona w wodzie. Krętliki zazwyczaj wykorzystuje się do łączenia żyłki z przyponem. W ofercie naszego sklepu znajdziesz także krętliki z agrafką, które pozwalają na znacznie szybszą wymianę przynęty oraz jeszcze większa ochronę przed splątaniem się żyłki.

Wędkarstwo morskie – sprzęt

Niezależnie od tego, jaki rodzaj wędkarstwa morskiego uprawiasz, to bez wątpienia sport, który wymaga od Ciebie dużych pokładów cierpliwości, opanowania i nierzadko odpowiedniej siły oraz techniki. Zadbaliśmy o to, abyś w ofercie naszego sklepu znalazł sprzęt, który dokładnie będzie wpisywał się w potrzeby nawet najbardziej wymagających i doświadczonych wędkarzy. Akcesoria wędkarskie dostępne w Decathlonie sprawią, że każdy połów będzie zakończony sukcesem!

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę