Połów skorupiaków

(35)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Podbierak dla dzieci
Najniższa cena
CAPERLAN Podbierak dla dzieci
19,99 zł
(41)
U Ciebie za 2 dni
Podbierak dla dzieci Caperlan
Najniższa cena
CAPERLAN Podbierak dla dzieci Caperlan
19,99 zł
U Ciebie za 2 dni
Siatka na raki 27 mm
Najniższa cena
WATERQUEEN Siatka na raki 27 mm
24,99 zł
U Ciebie za 2 dni
Grabki 4 zęby
Koniec serii
TORTUE Grabki 4 zęby
19,99 zł
24,99 zł −20%
U Ciebie za 2 dni
 

Połów skorupiaków – jak zacząć?

Skorupiaki to niezwykłe zwierzęta, które zamieszkują nie tylko słone, ale i słodkie wody. Na całym świecie może żyć nawet 26 tysięcy skorupiaków, i co ważne, niektóre z gatunków znajdziemy także w naszym kraju. Jednym z ciekawszych gatunków zamieszkujących polskie wody jest chociażby rak rzeczny, który stanowi ciekawy obiekt obserwacyjny. Aby jednak bliższe spotkanie z nim było możliwe, dobrze jest zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt.

Akcesoria do połowu skorupiaków

Jeśli fascynuje Cię ta niezwykła grupa stawonogów, do której należą skorupiaki, z pewnością będziesz chciał przyjrzeć im się z bliska. Pamiętaj, że niektóre z nich, w tym rak rzeczny żyjący w naszych wodach, to gatunki zagrożone. Aby przy obserwacji nie zrobić im krzywdy, warto zaopatrzyć się w odpowiedni do tego celu sprzęt i akcesoria, np. siatkę na raki zaopatrzoną w sznurek do podnoszenia, która umożliwia ich bezpieczną obserwację. Znajdziesz ją w ofercie naszego sklepu.

Zestawy dla dzieci i początkujących

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, z jakiej ciekawości do świata i przyrody słyną dzieci. Jeśli Twoja pociecha jest fanem fauny i flory, przed wypadem nad morze lub jezioro możesz zaopatrzyć ją w specjalny zestaw do odkrywania podwodnego świata, który dostępny jest w naszym sklepie. Znajdziesz w nim podbierak i wiaderko, które umożliwia dziecku bezpieczną obserwację skorupiaków przed wypuszczeniem ich do wody.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę