Sygnalizatory brań

7 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Swinger 500
CAPERLAN Swinger 500

59,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Sygnalizator brań średni
Najniższa cena
POLSPING Sygnalizator brań średni

4,99 zł

U Ciebie za 2 dni
 

Sygnalizator brań – wiesz, kiedy ryba bierze

Są wędkarze tradycjonaliści i tacy, którzy lubią sobie ułatwiać połowy. Zaawansowana technologia sprzyja tym drugim, ponieważ dzisiaj mogą oni korzystać z wielu urządzeń elektronicznych, które dostarczają im cennych informacji. Jednym z nich jest sygnalizator brań. Już sama nazwa wskazuje na jego zastosowanie i można śmiało stwierdzić, że przyda się każdemu wędkarzowi, nie każdy jednak decyduje się na korzystanie z takiej pomocy. Może jednak warto?

Sygnalizator brań i jego zastosowanie

Jest to czujnik przeznaczony do montażu na wędce. Przy wędce, zamocuj go na żyłce lub przeprowadź przez niego żyłkę. Kiedy ryba bierze, wysyła wędkarzowi odpowiedni sygnał. Istnieje wiele modeli sygnalizatorów, które różnią się m.in. sposobem przesyłania informacji. Sygnalizator brań przyda się przede wszystkim podczas długich, wielogodzinnych połowów. Jeżeli takie preferujesz, to wiesz, że nietrudno stracić czujność, kiedy przez dłuższy czas nic się nie dzieje. Warto go mieć przy sobie, kiedy odczuwamy zmęczenie. Nie musisz przecież korzystać z niego przez cały czas połowów. Sygnalizator brań znalazł też swoje zastosowanie podczas zasiadek. Ułatwia połowy przy ograniczonej widoczności, np. przy dużym deszczu oraz podczas mgły.

Mechaniczne i elektroniczne

Sygnalizator brań może być mechaniczny lub elektroniczny. Pierwszy wariant bazuje na informacji przekazywanej poprzez zmianę napięcia żyłki., sygnalizator podnosi się i opada. W drugim przypadku o braniu ryby dowiadujemy się na skutek emitowania sygnałów dźwiękowych i świetlnych przez sygnalizator. Niezależnie, który wybierzesz, ważne jest, aby był łatwy w obsłudze, miał wytrzymałą i solidną konstrukcję, cechował się wysoką czułością i był uniwersalny z możliwością dopasowania do każdej wędki. Tylko takie sygnalizatory są w ofercie Decathlon!

Dokładamy wszelkich starań, aby wędkowanie było dla Ciebie jeszcze większą przyjemnością. Stawiamy na nowe rozwiązania, ponieważ wiemy, że to dzięki nim możesz być lepszym, bardziej usatysfakcjonowanym wędkarzem. Sygnalizator brań to nasza kolejna propozycja. Dowiesz się o braniu wcześniej, co zwiększy skuteczność Twojej reakcji.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę