Zanęty i przynęty morskie

(200)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Mączka rybna 700 g
DYNAMITE BAITS Mączka rybna 700 g
19,99 zł
28,56 zł/KG
U Ciebie za 2 dni
Miękki pellet z małż 150 g
Najniższa cena
CAPERLAN Miękki pellet z małż 150 g
14,99 zł
99,93 zł/KG
U Ciebie za 2 dni
Przynęta JIG BIASTOS 60 g niebieska
Przynęta JIG BIASTOS 20 g różowa
Najniższa cena
Wobler na kalmary Ebika soft 50 / 1,8
Przynęta SEASPOON 40 g
Najniższa cena
CAPERLAN Przynęta SEASPOON 40 g
14,99 zł
U Ciebie za 2 dni
Przynęta JIG BIASTOS 40 g niebieska
 

Wędkarstwo morskie

Zdecydowanie większość ryb zamieszkujących słone wody to drapieżniki – na dodatek nie brakuje gatunków potężnych, które wymagają szczególnych umiejętności w trakcie łowienia. Wędkarstwo morskie jest dla wielu osób zdecydowanie bardziej trudniejsze niż te uprawiane na brzegach rzek i jezior. Niemniej możesz wykształcić w sobie zdolności, które pozwolą Ci na osiągnięcie wymiernych efektów. Bez względu na sposób łowienia przydadzą Ci się przynęty morskie. W Decathlonie zadbaliśmy o to, by nie zabrakło Ci akcesoriów.

Łowienie z brzegu lub z kutra

W przypadku wędkarstwa morskiego możesz zdecydować się na łowienie z kutra. W takich przypadkach niejednokrotnie będą Ci towarzyszyć przewodnicy, szczególnie na początku Twojej drogi w tej dziedzinie. Łowienie na otwartym morzu jest pełne emocji. Wbrew pozorom jednak łowienie z brzegu również może być ekscytujące, szczególnie dlatego, że wówczas masz możliwość złowienia gatunków ryb, których nie znajdziesz na środku morza. Wybierz zatem metodę odpowiednią dla Ciebie i osiągaj wymarzone rezultaty!

Jak łowić, to skutecznie

Sama metoda połowu jest niezwykle istotna. Podczas wypraw na morze możesz wybrać spinning, choć równie popularny jest także trolling. Bez względu na to, jaki sposób wybierzesz, absolutną podstawą jest dobór odpowiedniego sprzętu. W skład niezbędnego wyposażenia wchodzą także przynęty morskie, które zagwarantują efektywność. Zadbaliśmy o to, by produkty, które trafiły do naszej oferty, były solidnie wykonane i trwałe. Dzięki temu posłużą Ci podczas wielu udanych połowów, bez obaw o uszkodzenia!

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę