Wędki teleskopowe 55 ofert

SPORTOWE PREZENTY
DO -50%

SPRAWDŹ
Wędka morska SEACOAST-1 420 telesco
Koniec serii
CAPERLAN Wędka morska SEACOAST-1 420 telesco

89,99 zł 99,99 zł - 10 zł

U Ciebie za 2 dni
Wędka Lakeside-5 soft travel 360
Najlepiej oceniany
Wędka Lakeside -5 500
CAPERLAN Wędka Lakeside -5 500

149,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Wędka Caperlan Lakeside-5 travel 400
Wędka Caperlan Lakeside -9 300
CAPERLAN Wędka Caperlan Lakeside -9 300

119,99 zł

U Ciebie za 8 dni
Wędka bat CAPERLAN Lakeside-5 Power 4,50 m
Koniec serii
CAPERLAN Wędka bat CAPERLAN Lakeside-5 Power 4,50 m

119,99 zł 149,99 zł - 30 zł

U Ciebie za 8 dni
Wędka teleskopowa Caperlan Lakeside 100 Travel 3 m
Najlepiej oceniany
 

Wędki teleskopowe zabierzesz ze sobą wszędzie!

Problem z transportem wędki? Trudno Ci ją jest zmieścić do bagażnika swojego samochodu, a przecież to nie jedyny sprzęt, jaki musisz mieć ze sobą podczas wędkowania. Problem z dużymi wędkami polega przede wszystkim na tym, że nie są mobilne. Trzeba mieć odpowiednie możliwości, aby można było się wybrać na nieco dalej położone jezioro czy rzekę. Żeby uniknąć kłopotów przed kolejnym wędkowaniem, możesz zdecydować się na wędki teleskopowe. Ich podstawową zaletą jest łatwość transportu. Wystarczy je złożyć, a zajmują niewiele miejsca.

Nowoczesne wędki teleskopowe

Kiedy wędkarze musieli sobie radzić bez teleskopowych konstrukcji, korzystali z tego, co było ogólnodostępne. Dzisiaj nie musisz iść ich śladami. Wędki teleskopowe to jedne z najnowocześniejszych opcji dostępnych dla miłośników wędkowania. Po pierwsze są bezpieczne w transporcie, nie ma ryzyka, że się uszkodzą, a nawet złamią. Masz też pewność, że żaden element się nie zgubi, ich konstrukcja jest bardzo zwarta, a to duża zaleta. Wędki teleskopowe charakteryzują się bardzo dobrą akcją, są też łatwe w obsłudze. Z tego powodu polecamy je nawet początkującym wędkarzom. Prawie od razu po dotarciu na miejsce połowu jesteś gotowy do zarzucenia wędki. To opcja, dla tych, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnego połowu.

Bez obaw!

Niektórzy wędkarze, szczególni Ci reprezentujący starsze pokolenie, nie są przekonani do tego typu wędek. Czego się obawiają? Przede wszystkim nie tak dobrej jakości, jaką cechować się mogą wędki segmentowe. Za argument, dla którego wciąż nie zdecydowali się na wędki teleskopowe, podają sztywność wędki ze względu na wiele elementów, brak uniwersalności – szybka akcja nie sprawdza się w każdym modelu. Decathlon jednak obala te mity. W naszej ofercie znajdziesz wędki teleskopowe wykonane z trwałych i solidnych materiałów. Konstrukcja z maty węglowej to gwarancja odporności na uszkodzenia i jednocześnie lekkości. Ponadto każdy dopasowuje wędkę do swoich ulubionych warunków połowów. Żaden model wędki nie jest uniwersalny i nie będzie dobrze zachowywał się we wszystkich zbiornikach wodnych.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę