Torby, plecaki, worki żeglarskie

(27)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Plecak żeglarski szczelny 30 L
ITIWIT Plecak żeglarski szczelny 30 L

269,99 zł

(3)
U Ciebie za 2 dni
Worek żeglarski szczelny 10 L
ITIWIT Worek żeglarski szczelny 10 L

79,99 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
Worek żeglarski szczelny 30 L
Ecodesign
ITIWIT Worek żeglarski szczelny 30 L

149,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Plecak żeglarski szczelny 20 L
Worek żeglarski szczelny 5 L
ITIWIT Worek żeglarski szczelny 5 L

59,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Worek żeglarski szczelny 40 L
Ecodesign
ITIWIT Worek żeglarski szczelny 40 L

179,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Plecak żeglarski Tribord Sailing 25 L
Ecodesign
Torba żeglarska Tribord 90 l
Ecodesign
TRIBORD Torba żeglarska Tribord 90 l

349,99 zł

(3)
Sprawdź dostępność w sklepie
Worek żeglarski szczelny 30 L
Najlepsza jakość i cena
ITIWIT Worek żeglarski szczelny 30 L

99,99 zł

(20)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Torby i worki żeglarskie - zapakuj się po żeglarsku!

Żeglujesz? Uwielbiasz morze i jeziora? Relaksujesz się na łodzi? Wiesz zatem, że w tej aktywności bardzo ważne jest doskonałe przygotowanie, szczególnie kiedy wypływasz w dłuższy rejs. Wokół woda, a w łodzi Ty i Twoja załoga. Każdemu przyda się torba żeglarska, do której będziesz mógł zapakować swoje rzeczy. Można w nią zapakować zarówno prywatne rzeczy, jak też niezbędny na łodzi sprzęt, wszystko zależy od jej wielkości. Ciekawym rozwiązaniem jest ponadto worek żeglarski, modny, a przy tym bardzo pojemny.

Torba żeglarska przede wszystkim wodoszczelna

A jaka powinna być odpowiednia torba żeglarska? Jej kluczową cechą jest wodoszczelność. Nieustannie podczas rejsu będzie narażona na zachlapanie, niekiedy nawet na częściowe lub całościowe zanurzenie. Nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć i zaplanować. Z tego powodu każda torba żeglarska dostępna w naszym sklepie jest wykonana z wodoszczelnego materiału. Są one szczelne, a do ich wnętrza nie przedostaje się woda. Odpowiada za to tkanina poliestrowa, która świetnie sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach.

Musi być też wygodna i praktyczna

Torba żeglarska musi ponadto być pojemna, mieć odpowiednią ilość kieszeni w zależności od potrzeb, a także mieć kształt, wielkość i formę, aby spełniła swoją funkcję. Torby są dostępne w różnych wariantach. Różnią się m.in. pojemnością. Większe to torby 40-60-litrowe, z kolei mniejszy może być worek żeglarski, który ma pojemność 5-30 litrów. Są również opcje na szczególne potrzeby, np. dla fanów mocniejszych wrażeń, potrzebujących plecaka na sprzęt sportowy. W ofercie mamy zestaw dwóch plecaków o pojemności 20 litrów oraz 30 litrów, zamykające się jak worek żeglarski. Dodatkowo mamy również plecak wyglądem przypominający zwykłe miejskie plecaki. Ma przegrodę na laptop oraz dwie duże kieszenie. Jego pojemność to 25 litrów.

Torby wyposażone są ponadto w przegrody i kieszenie, które ułatwiają utrzymanie porządku i segregację rzeczy. W ofercie znajdziesz ponadto bidony żeglarskie oraz szczelnie kieszenie np. na smartfon, chroniące przed zamoczeniem podczas uprawiania sportów wodnych czy też żeglugi. Odkryj także inne akcesoria żeglarskie w Decathlon, np. noże, szekle żeglarskie.

Zabierz ze sobą cały ekwipunek i wypłyń w daleki rejs!

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę