Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Dietetyk

Dietetyk
O mnie
Mam na imię Ada. Studiuję dietetykę w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Najbardziej interesuje mnie redukcja masy osób skrajnie otyłych, metody żywieniowe zawodników sportów sylwetkowych oraz zaburzenia odżywiania tj. anoreksja, bulimia czy kompulsywne objadanie się. Jestem trenerem personalnym. Siłownia to miejsce, w którym mogę się skupić wyłącznie na treningu i zrelaksować. Wolny czas spędzam aktywnie, biegam i jeżdżę rowerem szosowym. Uwielbiam też gotować i piec. Jeśli chcesz pozbyć się kilku zbędnych kilogramów lub po prostu zacząć prowadzić zdrowy styl życia, zapraszam do Decathlon Targówek w Warszawie na konsultacje.
Cennik
Konsultacja wstępna
(wizyta z analizą składu masy ciała metodą bioimpedancji elektrycznej, badaniami antropometrycznymi, obszernym wywiadem żywieniowym i indywidualnymi zaleceniami dietetycznymi, 60 minut)
70 zł
Konsultacja kontrolna
(wizyta z analizą składu masy ciała metodą bioimpedancji elektrycznej i badaniami antropometrycznymi, 30 minut)
40 zł
Jadłospis indywidualny 7-dniowy
70 zł
Jadłospis indywidualny 4-tygodniowy
170 zł
Pakiet rodzinny
(racjonalny jadłospis dla rodziny zamieszkującej jendo gospodarstwo domowe (około 3 - 4 osoby), w której nie występują żadne jednostki chorobowe i nie ma specyficznych preferencji żywieniowych, jadłospis na 4 tygodnie, w cenie konsultacja wstępna dla wszystkich członków rodziny, dokonywana o tej samej porze)
600 zł
Pakiet dla dwojga
(racjonalny jadłospis dla pary, która pragnie zadbać wspólnie o zdrowie oraz sylwetkę, jadłospis na 4 tygodnie, w cenie konsultacja wstępna dla pary, dokonywana o tej samej porze)
350 zł
Pakiet 3-miesięczny
(indywidualny trzymiesięczny jadłospis dopasowany do stylu życia, potrzeb oraz preferencji, w cenie konsultacja wstępna, dwie konsultacje kontrolne oraz stały kontakt on-line)
450 zł
Pakiet 6-miesięczny
(indywidualny sześciomiesięczny jadłospis dopasowany do stylu życia, potrzeb oraz preferencji, w cenie konsultacja wstępna, dwie konsultacje kontrolne oraz stały kontakt on-line)
700 zł
Warsztaty i szkolenia
wycena
Umów wizytę
Adres
  • Decathlon Targówek
  • ul. Geodezyjna 76,
  • 03-290 Warszawa
Umówienie wizyty

Aby umówić się na wizytę: wyślij wiadomość mailową na adres: dietetyk@decathlon.com lub zadzwoń pod numer telefonu: 22 333 70 00