BABOLAT koniec serii mobile

Najbardziej wytrzymały!

  • Tenis_8 Sporty Rakietowe - NACIĄG PRO HURRICANE 1,25 BABOLAT - Tenis
Tenis_8

NACIĄG TENISOWY MONOFILAMENT PRO HURRICANE TOUR 1,25MM 200mm BABOLAT

BABOLAT
Przeznaczenie: dla gracza - eksperta, który zrywa naciąg poniżej 10 godz. gry i potrzebuje dobrego nadawania rotacji oraz trwałości. Naciąg monofilamentowy Pro Hurricaine Tour 1,25 mm jest idealny dla graczy, którzy potrzebują wytrzymałości!
Ocen użytkowników
Decathlon
do 579.99 -38%

od

359.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od 24/01/2014 do

* Cena od 24/01/2014 i do wyczerpania zapasów!
429.99 %
429.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8197518
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Wytrzymałość Wyjątkowa wytrzymałość, dla bardzo często zrywających naciąg.Uwaga na urazy!
Nadawanie rotacji Bardzo dobre nadawanie rotacji dzięki sześciokątnemu przekrojowi.
Moc Średnia moc - sztywny naciąg poliestrowy.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Struktura
Naciąg jednowłóknisty
Struna
1,25 mm
Kolor
żółty
Długość
200 m
INFORMACJE TECHNICZNE
Jak mocno naciągnąć rakietę?

Umiarkowane napięcie (od 18 do 23 kg) zapewnia więcej komfortu, lepsze nadawanie rotacji i większą moc. Oferuje natomiast mniejszą kontrolę i precyzję.
Mocne napięcie (> 23 kg) zapewnia większą precyzję i kontrolę. Uwaga natomiast na ryzyko zw. z urazami ścięgien i łokciem tenisisty. Dodatkowo taki naciąg zmniejsza moc uderzenia i łatwość nadawania rotacji.

Naciąg jednowłóknisty?

W przypadku naciągów jednowłóknistych, Decathlon poleca napięcie między 19 a 22 kg. Bardzo odradzamy naciągi jednowłókniste do rakiet dla dzieci poniżej 15 roku życia, ponieważ mogą powodować urazy. Są to naciągi zarezerwowane dla graczy zrywających struny poniżej 10 godzin gry, ponieważ bardzo szybko tracą naprężenie.

Naciąg wielowłóknisty?

W przypadku naciągu wielowłóknistego, Decathlon zaleca naprężenie maksymalnie do 25 kg! Taki naciąg polecany jest dla osób podatnych na urazy ręki, młodych graczy lub osób rzadko zrywających struny. Naciągi wielowłókniste bardzo dobrze utrzymują naprężenie.

Kiedy należy wymienić naciąg?

Osiągi Twojej rakiety zależą w 50% od ramy i w 50% od naciągu! Zadbaj zatem o to, aby mieć naciąg najlepiej przystosowany do Twojego stylu gry.
Gracze, którzy często zrywają naciąg: zmienia się go, gdy pęknie.
W przypadku graczy, którzy nigdy nie zrywają naciągu lub rzadko, Decathlon radzi zmieniać naciąg proporcjonalnie do częstotliwości gry w tygodniu. Przykład: Gram raz w tygodniu, więc zmieniam naciąg raz w roku. Gram 3 razy w tygodniu, więc zmieniam naciąg 3 razy w roku.

Porady Decathlonu

Elastycznego naciągu nie należy zbyt mocno naciągać, bo negatywnie przełoży się to na jego osiągi. Mniej napięte struny umożliwiają odprężoną i bezsiłową grę, a zatem większą moc uderzenia. Naciąg zużywa się, nawet jeśli nie następuje zerwanie. Z czasem traci elastyczność i swoje początkowe właściwości. Na czucie ma również wpływ sama struna (lub jej średnica). Im jest cieńsza, tym większe możliwości rotacji i większa moc. Im grubsza, tym większa trwałość, ale też większe ryzyko urazów!

SKŁAD / PORADY
Informacje dotyczące przechowywania Chronić przed dużymi zmianami temperatur.Nie zostawiaj rakiety w bagażniku samochodu: temperatury mogą silnie wzrosnąć lub spaść!
Ograniczenia w użytkowaniu Naciąg jednowłóknisty jest nieodpowiedni dla osób <15 lat!
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...