Darmowa wysyłka już przy zakupach powyżej 74,99 zł
SUBEA
 • SCD WYPOSAŻENIE&AKCESORIA Nurkowanie - Octopus SCD 100 SUBEA - Nurkowanie
 • SCD WYPOSAŻENIE&AKCESORIA Nurkowanie - Octopus SCD 100 SUBEA - Nurkowanie
 • SCD WYPOSAŻENIE&AKCESORIA Nurkowanie - Octopus SCD 100 SUBEA - Nurkowanie
 • SCD WYPOSAŻENIE&AKCESORIA Nurkowanie - Octopus SCD 100 SUBEA - Nurkowanie
 • SCD WYPOSAŻENIE&AKCESORIA Nurkowanie - Octopus SCD 100 SUBEA - Nurkowanie
 • SCD WYPOSAŻENIE&AKCESORIA Nurkowanie - Octopus SCD 100 SUBEA - Nurkowanie
 • SCD WYPOSAŻENIE&AKCESORIA Nurkowanie - Octopus SCD 100 SUBEA - Nurkowanie
 • SCD WYPOSAŻENIE&AKCESORIA Nurkowanie - Octopus SCD 100 SUBEA - Nurkowanie
Kod produktu : 8396407
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
SCD WYPOSAŻENIE&AKCESORIA

Octopus nurkowy SCD 100 SUBEA

SUBEA
Decathlon
do 329.99 -%

od

329.99*
w tym podatek / cena obniżona od

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
 • Click & collect Szacowany czas dostawy 28/02/2020 Darmowa
 • Odbiór w punkcie Szacowany czas dostawy 28/02/2020 Darmowa
 • Dostawa kurierem Szacowany czas dostawy 28/02/2020 Darmowa
329.99 %
Było0.00obecna cena329.99**
w tym podatek / cena obniżona od

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie
Zespół projektowy Subea stworzył ten octopus, wygodny i dopasowywany do wszystkich automatów Subea. Octopus nurkowy SUBEA jest drugim stopniem membranowym, z dużą membraną i by-passem.

MOCNE STRONY

Komfortowy ustnik Wyjątkowy, anatomiczny ustnik, stworzony we współpracy z ortodontami.
Widoczność Żółty wąż metrowej długości ułatwia dzielenie się powietrzem, z żółtym deklem.

INFORMACJE TECHNICZNE

Niezawodność i bezpieczeństwo

Jego prosta i solidna budowa zapewnia trwałą niezawodność. Czyni ona Octopus Subea drugim stopniem idealnym dla początkujących nurków, oraz jest doskonałym automatem zapewniającym bezpieczeństwo nurkowania, dzięki żółtemu wężowi metrowej długości, ułatwiającemu podawanie powietrza innemu nurkowi. Octopus nurkowy Subea jest drugim stopniem membranowym, z dużą membraną i by-passem.

Wydech: lepsza widoczność i mniejszy hałas

Podczas wydechu ergonomiczna dysza wydechu kieruje pęcherzyki powietrza na wysokości policzków, aby hałas nie przeszkadzał nurkowi i aby bąbelki powietrza nie zasłaniały widoku. Mniejszy dyskomfort podczas nurkowania i więcej przyjemności!

Prostota użytkowania

Drugi stopień automatu ma za zadanie przełożyć naturalne oddychanie na konstrukcję mechaniczną. Drugi stopień dobrej jakości może w znaczący sposób ograniczyć poziom stresu, czym przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa nurka, dostarczając powietrze w łatwiejszy sposób i w odpowiedniej ilości, nie wywołując przy tym większego wysiłku oddechowego. Wdech jest swobodny, dzięki hydrodynamicznym otworom w deklu. Wyjątkowa budowa dekla zapobiega ciągłemu wyciekowi powietrza z automatu.

Automaty SUBEA: wyjątkowy, anatomiczny, opatentowany ustnik!

Ten ustnik został tak zaprojektowany, aby zapewnić komfort trzymania, dzięki anatomicznemu kształtowi opracowanemu we współpracy z ortodontami. Wyjątkowy kształt tego ustnika ułatwia trzymanie go, dzięki skrzydełkom na podniebieniu, podparciu dla języka, oraz różnicy grubości i gęstości materiału (mono lub bi-density), która uwzględnia kąt zamykania szczęk.

Waga i długość węża

Waga octopusa z wężem: 365 g.
Długość węża: 100 cm
Mocowany do wyjścia średniego ciśnienia (LP – 3/8).

Konserwacja

Nigdy nie używaj rozpuszczalników lub produktów węglowodorowych do samodzielnego czyszczenia lub smarowania automatu. Nigdy nie używać spray'ów, gdyż znajdujące się w nich gazy propelenty mogą uszkadzać plastik.

Porady dotyczące przechowywania

Ważne jest, aby sprzęt nurkowy przechowywać z dala od źródeł ozonu (silniki elektryczne, kuchenki, etc.) i chronić go przed promieniowaniem ultrafioletowym. W przeciwnym razie uszczelki mogą szybciej ulec zniszczeniu i wpłynąć na bezpieczeństwo nurkowania lub poprawne działanie automatu. Konserwuj sprzęt w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego działania słońca.

Przegląd automatów

Subea zaleca wykonywanie przeglądu automatów oddechowych co dwa lata, oraz wzrokowej inspekcji ich stanu co najmniej raz do roku. Oba te przeglądy powinny być wykonane przez serwis certyfikowany przez Subea.
Przegląd jest również wskazany po szczególnie intensywnym sezonie (ponad 100 nurkowań) lub po długim okresie nieużywania. https://support.decathlon.fr/plongee-fr-tp_20687

Gwarancja automatów

Produkty Subea-Tribord są objęte dwuletnią gwarancją (zgodnie z przepisami obowiązującymi w każdym z krajów) od momentu zakupu, oraz dwuletnią (zgodnie z przepisami obowiązującymi w każdym z krajów) od momentu ujawnienia wady dla gwarancji dotyczącej wad ukrytych.
Nasze produkty przeznaczone są do amatorskiego użytku sportowego.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez uderzenia, wynikających z nieodpowiedniego użytkowania lub normalnego zużycia.

Waga

0,365 kg

Rozwiń Zwiń

SKŁAD / PORADY

Skład
Oprawa
05.00% Stal, 05.00% Silikon, 75.00% Poliamid 12 (PA12), 15.00% Mosiądz
Zalecenia dot. konserwacji Po użyciu wypłukać w czystej wodzie.
Instrukcje prania
Tylko pranie ręczne
Tylko pranie ręczne
Informacje dotyczące przechowywania Ważne jest, aby sprzęt do nurkowania przechowywać z dala od źródeł wytwarzających ozon. Konserwuj sprzęt w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego działania słońca.
Ograniczenia w użytkowaniu Nurkowanie wymaga odpowiednich uprawnień.
dodatkowe informacje Aby uzyskać więcej informacji o tym produkcie zobacz Instrukcja obsługi

NASZE ZOBOWIĄZANIA

Wszystkie automaty nurkowe SUBEA powstały także dzięki praktycznym testom użytkowania (Analiza Statyczna, Dynamiczna i Biomechaniczna) przeprowadzonym przy udziale DAN Europe*, w roli niezależnego specjalisty i konsultanta. *DAN Europe (Divers Alert Network Europe) jest medyczną i badawczą międzynarodową organizacją non-profit, której działalność poświęcona jest bezpieczeństwu i zdrowiu nurków.
Test Produktu Nasz partner techniczny: PlanetOcean (5-gwiazdkowe centrum nurkowe PADI) zlokalizowane w Water Sports Center by Decathlon w Hendaye - Francja. Centrum używa sprzętu nurkowego SUBEA przez cały rok. Zespół instruktorów nurkowania uczestniczy w wymagający sposób w tworzeniu produktów SUBEA: od fazy projektowej z zespołem (szefowie produktu, designerzy i inżynierowie), po długoterminowe testy użytkowania z pomocą nurków z bazy (od początkujących po instruktorów szkolących się przez cały rok).
Gwarancja Dostępność części zamiennych koniecznych do użytkowania produktu: 2 lata.
JAK UŻYWAĆ PRODUKT

OPINIE KLIENTÓW

OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON

PYTANIA I ODPOWIEDZI