1/10
van rysel

Bidon rowerowy FastFlow L 800 ml

Kod produktu: 8487262

4,0 (4)

44,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stworzyliśmy ten bidon dla wymagających kolarzy poszukujących wydajnego bidonu do skutecznego gaszenia pragnienia podczas jazdy.

Dzięki zaworowi SureSnap® przepływ wody jest kontrolowany a bidon nie cieknie, nawet kiedy ustnik jest w pozycji otwartej. Rama roweru nie będzie więcej zachlapana.

 • Ograniczenie smaku i zapachu

  Materiał plastikowy o neutralnym smaku i zapachu.

 • Szczelność

  100% szczelny przy zamkniętym ustniku, po otwarciu nie kapie.

 • Ergonomiczny chwyt

  Ergonomiczny kształt i miękki materiał umożliwiają łatwe picie podczas jazdy.

 • Komfortowy ust

  Zewnętrzna powierzchnia ustnika z miękkiego elastomeru, dla wygody picia.

 • Pojemność

  800 ml.

 • Precyzja

  Przezroczysty korpus z podziałką ułatwia dozowanie.

 • Przyczepność

  Zatyczka z elastomeru nie ślizga się i ułatwia zamknięcie bidonu.

 • Kompatybilność

  Kompatybilny z wszystkimi uchwytami na bidon na rynku.

Zawór SureSnap®

Wszystkie bidony "FastFlow" wyposażone są w uznany na rynku zawór SureSnap®. Zawór ten skutecznie i precyzyjnie kontroluje przepływ wody. Po naciśnięciu na bidon, z ustnika popłynie strumień wody.
Ponadto zawór jest zabezpieczony przed wyciekami wody, możesz więc pozostawić ustnik w pozycji otwartej podczas jazdy, bez ryzyka zachlapania wodą ramy roweru.

Jak korzystać z ustnika FastFlow?

Ustnik jest w 100% szczelny w pozycji zamkniętej. Wykorzystaj tę pozycję do wymieszania napoju w bidonie lub transportu bidonu w torbie.
Siedząc na rowerze, możesz pozostawić ustnik w pozycji otwartej. Zawór SureSnap® zapobiegnie wyciekom. Możesz wtedy szybciej i bezpiecznie napić się!

Koniec ze smakiem i zapachem plastiku

Nic bardziej nieprzyjemnego jak smak czy zapach plastiku podczas picia z bidonu. Niestety tak jest w przypadku większości bidonów rowerowych na rynku.
Nasi projektanci przetestowali wiele plastików przed znalezieniem odpowiedniego, który łączy miękkość z neutralnym zapachem i smakiem. Następnie, grupa zewnętrznych testerów porównała nasz bidon z innymi bidonami różnych znanych marek dostępnymi na rynku i oceniła go jako najbardziej neutralny.

Jak dbać o bidon?

Dobrze wymyj bidon po każdym użyciu. Jeśli pijasz napoje izotoniczne, dobrze wypłucz wszystkie elementy bidonu, zatyczkę i ustnik, aby upewnić się, że nie ma w nich pozostałości płynu. Użyj płynu do naczyń i długiej szczotki, aby dobrze wyczyścić dno bidonu.
Następnie starannie wysusz bidon i przechowuj otwarty, aby bidon mógł się wietrzyć. W przeciwnym razie ryzykujesz, że pojawi się pleśń.
Unikaj zmywarki (przede wszystkim >70°C).

Skład

Butelka 100% Polipropylen Pokrywka 100% Polipropylen Ustnik 75% Polipropylen, 25% Styren etylen-butadien styren Uszczelka 100% Styren etylen-butadien styren Wentyl 100% Silikon

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać bidon otwarty.

Ograniczenia

Nie używać w kuchence mikrofalowej, nie napełniać tłuszczem.

Wgrywanie