kalenji

Biustonosz sportowy Decathlon

Kod produktu: 8756554

0,0 (220)

139,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Biustonosz sportowy o wysokim poziomie podtrzymania, do aktywności o silnych wstrząsach, odpowiedni dla dużych biustów (rozmiar miseczki do H).

  Ćwicz z pełną swobodą! Elastan zwiększa rozciągliwość materiału, a biustonosz podąża za każdym Twoim ruchem. Oddychający materiał pozwala zachować suchą skórę.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Podtrzymywanie biustu

   Wysoki poziom podtrzymania: odpowiedni do sportów powodujących silne wstrząsy.

  • Swoboda ruchów

   Elastan pozwala ruszać się swobodnie.

  • Odprowadzanie potu

   Materiał odprowadza wilgoć na zewnątrz i przyspiesza schnięcie.

  • Regulowany

   Haftki z tyłu (3 pozycje) i regulowane ramiączka (proste lub skrzyżowane).

  • Łatwość otwierania / zamykania

   Zapięcie jak w klasycznym biustonoszu.

  Do jakich form aktywności przeznaczony jest ten biustonosz o miseczkach E - H?

  Ten biustonosz sportowy charakteryzuje się wysokim poziomem podtrzymania. Pozwala więc oddawać się aktywnościom powodującym silne wstrząsy, takim jak jazda konna, trampolina, trening obwodowy cardio... Mocne potrzymanie jest również idealne dla kobiet o dużym biuście.

  Biustonosz pozwalający uzyskać swobodę ruchów

  Aby czuć się swobodnie podczas uprawiania sportu, potrzebujesz stroju, który ułatwia wykonywanie ruchów. Ten biustonosz zawiera 18% elastanu. Materiał o zwiększonej rozciągliwości podąża za każdym Twoim ruchem. Regulowane ramiączka można skrzyżować na plecach, aby odsłonić łopatki.

  Biustonosz pozwalający zachować suchą skórę pomimo pocenia się

  Oddychająca odzież pozwala uprawiać sport w komfortowych warunkach. Nasz biustonosz spełnia to kryterium. Wykonany jest z syntetycznego materiału, który odprowadza na zewnątrz wilgoć produkowaną przez ciało w wyniku pocenia się. Biustonosz oddycha i szybko schnie, a Twoja skóra może pozostać sucha przez cały czas trwania treningu. To przyjemne, prawda?

  Jakie elementy wpływają na komfort tego biustonosza?

  Ten biustonosz sportowy został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu Ci najwyższego komfortu. Dobrze kryjące i wzmocnione miseczki doskonale podtrzymują biust. Wyściełane ramiączka i szeroki pasek elastyczny pod biustem zwiększają komfort noszenia. Trzypozycyjne haftki na plecach umożliwiają regulację obwodu. Wszystkie te detale czynią z naszego biustonosza model szczególnie odpowiedni dla kobiet o dużym biuście (do miseczki H).

  Dlaczego podczas uprawiania sportu należy zadbać o ochronę biustu?

  Gdy uprawiasz sport, Twój biust (delikatna część ciała podtrzymywana głównie przez skórę) doznaje znacznie mocniejszych wstrząsów niż w codziennym życiu. Bez względu na rozmiar miseczki i wiek narażony jest na ruchy, które mogą powodować obciążenie dochodzące do pięciokrotności jego wagi (w zależności od intensywności ćwiczeń). Stanik sportowy zapewnia niezbędne podtrzymanie i ochronę. Chroni biust przed wstrząsami, bólem i przedwczesnym opadaniem.

  Mocne, średnie czy lekkie podtrzymanie?

  Podczas zajęć sportowych wykonywane ruchy powodują rozciąganie skóry i więzadeł piersi. Brak odpowiedniego podtrzymania zwiększa ryzyko bólu i przedwczesnego opadania biustu. Zbyt mocne podtrzymywanie w dłuższej perspektywie również może okazać się niekorzystne. Stanik i właściwy mu poziom podtrzymania muszą więc być dostosowane do wielkości miseczek i do intensywności doznawanych wstrząsów. Celem jest ochrona biustu bez ingerowania w naturalny ruch piersi.

  Jak testowany jest poziom podtrzymania biustu przez biustonosze Decathlon?

  Poszczególne modele zatwierdzane są w naszych laboratoriach na podstawie testu podtrzymywania biustu mierzącego zmniejszenie przyspieszenia ruchów piersi podczas aktywności sportowej. Podlegają ocenie i klasyfikacji w ramach następujących kategorii: 1 - lekkie podtrzymanie, 3 - średnie podtrzymanie, 5 - mocne podtrzymanie.

  Jaki poziom podtrzymania do jakiego sportu?

  Stanik musi być dostosowany do uprawianego sportu. W naszej ofercie masz do wyboru 3 opcje.
  - Poziom 1: lekkie podtrzymanie, odpowiednie do aktywności, podczas których ruchy biustu są łagodne (pilates, stretching, trening wzmacniający mięśnie…).
  - Poziom 3: średnie podtrzymanie, odpowiednie do aktywności powodujących umiarkowane wstrząsy (taniec, fitness, trening cardio…).
  - Poziom 5: mocne podtrzymanie, odpowiednie do aktywności związanych z dynamicznymi ruchami (step, bieżnia, trampolina…).

  Jak ustalić rozmiar biustonosza sportowego?

  Prawidłowo dobrany rozmiar stanika pozwala zapewnić podtrzymywanie biustu i komfort. Aby dokonać wyboru, użyj metra krawieckiego, postępując zgodnie z poniższą instrukcją:
  - stań przed lustrem;
  - przyłóż metr krawiecki poziomo w dolnej części łopatek, opasując biust w najszerszym miejscu;
  - nie napinając miarki zbyt mocno, dokonaj odczytu.
  Dla większej precyzji możesz skorzystać z naszego kalkulatora online.

  Jak założyć biustonosz sportowy o miseczkach E - H?

  Aby ułatwić sobie zakładanie biustonosza, radzimy zapiąć haftki z przodu, po czym przesunąć zapięcie na plecy. Następnie założyć ramiączka, tak jak robimy to w przypadku biustonosza noszonego na co dzień.

  Jak projektowane są biustonosze Decathlon?

  Biustonosze Decathlon projektowane są przez nasz zespół z myślą o maksymalnym komforcie i o zapobieganiu problemom zdrowotnym. Nie posiadają fiszbin, aby wyeliminować ryzyko skaleczenia i uciskania węzłów chłonnych. Ograniczenie do minimum szwów na wysokości sutków zmniejsza ryzyko podrażnień. Zastosowanie materiałów usprawniających odprowadzanie wilgoci zapewnia Ci komfort, znacząco obniżając ryzyko podrażnienia skóry.

  Jak prać biustonosz sportowy o miseczkach E - H?

  Ten przeznaczony do intensywnego użytkowania biustonosz sportowy można prać z dużą częstotliwością. Zaleca się nie przekraczać temperatury prania 30°C i umieścić bieliznę w specjalnej siatce (sprzedawanej osobno pod kodem 8505236). Używać środków piorących w płynie, nie w proszku. Nie stosować zmiękczaczy. Mogą one wpływać niekorzystnie na oddychalność materiałów. Nie suszyć w suszarce.

  Skład

  Materiał główny - warstwa wewnętrzna 74% Poliamid, 26% Elastan Taśma elastyczna 85% Poliamid, 15% Elastan Podszewka miseczki 100% Poliester Materiał główny - warstwa zewnętrzna 82% Poliester, 18% Elastan Podszewka 100% Poliamid Środkowa część 67% Poliamid, 33% Elastan

  Testy

  PODTRZYMYWANIE BIUSTU: podtrzymywanie jest testowane i zatwierdzane przez testerki w laboratorium DECATHLON na podstawie pomiaru ruchów biustu. Każdy rozmiar jest testowany indywidualnie.
  ODPROWADZANIE WILGOCI: test odprowadzania wilgoci wykonywany jest w laboratorium na każdym materiale. Celem jest sprawdzenie, czy materiał wchłania i odprowadza wilgoć na zewnątrz.
  PRANIE: testy prania i suszenia gwarantują odpowiednią trwałość fasonu i koloru produktu.

  Zatwierdzony przez

  Ten produkt został sprawdzony przez testerki w laboratorium DECATHLON celem zatwierdzenia podtrzymywania biustu. Następnie panel testerek korzystał z niego podczas treningu siłowego w klubie (test przeprowadzony zgodnie z protokołem), aby potwierdzić swobodę ruchów i komfort podczas uprawiania sportu. Testerki używały później produktu jeszcze przez 6 miesięcy, w ramach testów długoterminowych.

  Porady dotyczące konserwacji

  Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Nie suszyć w suszarce bębnowej

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie