domyos

Bluza dziecięca Domyos 500 dwustronna

Kod produktu: 8669506

49,99 zł 69,99 zł - 20,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 69,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Ciemny granat / Ciemny granat

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Dwustronna, rozpinana bluza: nowy sprzymierzeniec dziecka w zdobywaniu samodzielności. Jedna strona gładka, druga wzorzysta: wybierz wersję, którą wolisz!

Dwustronna bluza o wielu zaletach: miękka i wygodna. Koniec z prawą i lewą stroną: prostsza droga do samodzielności! Bonus dla rodziców: wystarczy odwrócić bluzę, aby ukryć plamę!

 • Łatwość otwierania / zamykania

  Szeroki suwak i zapięcie dostosowane do potrzeb dzieci: większa samodzielność!

 • Oddychalność

  Bawełna i poliester odprowadzają ciepło i wilgoć, pomagając zachować suchą skórę.

 • Rozciągliwość

  Materiał ułatwiający zakładanie i zwiększający swobodę ruchów.

 • Pokrycie

  Tylna część bluzy dobrze zakrywająca dół pleców malucha.

 • Miękkość

  Bardzo miękki, elastyczny materiał.

Rozpinana bluza dwustronna

Przed 5 rokiem życia dziecko nie potrafi rozpoznać prawej i lewej strony ubrania. Aby wesprzeć je w dążeniu do samodzielności, pozwalając mu jednocześnie ubrać się prawidłowo, nasz zespół projektowy stworzył dwustronną bluzę, która dodatkowo umożliwi maluchowi opanowanie sztuki zapinania i rozpinania suwaka.
Dodatkowy atut, który spodoba się rodzicom: aspekt produktu 2 w 1 - praktyczny w przypadku pojawienia się plamy!

Dziecko i ubieranie się

Między 2 a 3 rokiem życia dziecko zaznacza swoją potrzebę niezależności przy ubieraniu się. Chce robić to samodzielnie, co nie zawsze jest proste, ponieważ maluch nie opanował jeszcze wszystkich niezbędnych umiejętności. Zapinanie bluzy, zakładanie spodni, przeciąganie swetra przez głowę. Nie zawsze łatwo to zrobić, gdy jest się maluszkiem.

Pomóc dziecku w osiągnięciu samodzielności

Nasz zespół projektowy postawił sobie wyzwanie: pomóc dziecku osiągnąć możliwie jak najwcześniej samodzielność w ubieraniu się. Łatwe do zapięcia suwaki, wycięcia przy szyi, elastyczne materiały i luźniejsze fasony, które nie spowodują zaklinowania, znaczniki wskazujące, jak założyć ubranie na prawą stronę... Dzięki wszystkim tym drobiazgom dziecko staje się coraz bardziej samodzielne.

Współpraca z psychomotorykiem

Nasze produkty projektujemy przy wsparciu psychomotoryka, aby zrozumieć mechanizmy samodzielności u dziecka i móc odpowiedzieć na nie poprzez naszą odzież. "Chodzi o to, by nie zniechęcić i nie znudzić dziecka. Trzeba proponować mu zadania, które leżą w zasięgu jego możliwości, aby mogło wykonywać je w powtarzalny sposób i przekształcać w automatyzmy", wyjaśnia Agathe, specjalistka w zakresie psychomotoryki, z którą współpracujemy.

60 minut codziennej aktywności fizycznej

Zgodnie z zaleceniami WHO, aby zdrowo się rozwijać, dziecko potrzebuje 3 godzin aktywności fizycznej dziennie, w tym co najmniej 60 minut umiarkowanego / energicznego wysiłku po ukończeniu 3 roku życia.
Codzienna aktywność fizyczna od najmłodszych lat jest korzystna dla rozwoju fizycznego i intelektualnego. To nauka zdrowego stylu życia, który ograniczy w przyszłości problemy zdrowotne i przyczyni się do harmonijnego rozwoju dziecka.

Skład

Materiał główny 78% Bawełna, 15% Politereftalan etylenu (PET), 7% Elastan Klin 82% Poliamid, 18% Elastan Szybka do kasku 96% Bawełna, 4% Elastan

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie