Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Najlepiej oceniany

Buty dla dzieci Domyos 750 I Move

79,99 zł

Kolor:

Piaskowy / Brudny róż / Ciemny granat

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Nasi projektanci produktów do gimnastyki dla niemowląt opracowali te buty jako wsparcie w rozwoju psychomotorycznym Twojego dziecka.

Te wygodne i lekkie buty do gimnastyki dla maluchów zapewniają stopie doskonałe trzymanie i giętkość, a przez to maksymalną oddychalność i komfort.

Kod produktu: 8667777

Podobne produkty

Zalety produktu

Rozwój zdolności motorycznych

Elastyczność (miękka podeszwa zewnętrzna) i trzymanie stopy (zapiętek).

Rozwój samodzielności

Szeroki otwór, patki z rzepami, rozróżnienie prawa / lewa stopa.

Łatwe użytkowanie

Sprytne rozwiązanie: wyjmij wkładkę i upewnij się, czy rozmiar jest właściwy.

Oddychalność

Mocno przewiewny materiał butów przepuszcza powietrze dla większego komfortu.

Elastyczność

Giętka podeszwa zewnętrzna dzięki nacięciom z przodu.

Trzymanie stopy

Sztywny zapiętek podtrzymuje stopę od tyłu.

Antypoślizgowość

Antypoślizgowa i niebrudząca podeszwa zewnętrzna.

Opis produktu

Buty dostosowane do potrzeb dzieci:

Między 1 a 6 rokiem życia dziecka stopa odgrywa ważną rolę w jego rozwoju i wzroście. Nasze buty odpowiadają na specjalne potrzeby stopy dziecka w trakcie jego różnych etapów rozwoju.

Które buty wybrać dla mojego dziecka?

Od 1 do 2 roku życia (rozmiary od 20 do 24): początek nauki chodzenia. Stopy są płaskie, zaokrąglone i pulchne: nasze buty I LEARN są bardzo giętkie, co ułatwia naturalny rozwój stóp. Od 3 do 6 roku życia (rozmiary od 25 do 30): usprawnianie chodzenia, biegania i skakania. Stopy umięśniają się i szczupleją. Zaczyna kształtować się łuk stopy: nasze buty I MOVE są sprężyste i podtrzymują piętę.

Opis stopy dziecka w wieku od 3 do 6 lat

Dziecko w wieku od 3 do 6 lat, które biega i skacze, potrzebuje także butów, które chronią stopę i zapewniają dużą swobodę ruchów. Buty Domyos I MOVE oferują także mocniejsze trzymanie tyłu stopy. Dziecko w tym wieku rozwija się (większy wzrost i waga) oraz zwiększa swoją aktywność fizyczną (większa intensywność i długość). Potrzebuje zatem lepszego trzymania i ochrony.

Dobór odpowiedniego rozmiaru

Zweryfikowanie odpowiedniego rozmiaru jest bardzo łatwe: wyjmij wkładkę z buta i połóż ją na ziemi. Umieść stopę dziecka na płasko na wkładce (piętę umieść na linii końca wkładki). Jeśli palce mieszczą się w oznaczonej, górnej części podeszwy, to jest dobry rozmiar! Należy regularnie sprawdzać rozmiar stopy dziecka, ponieważ między 1 a 3 rokiem życia wzrost stopy jest największy: więcej informacji na naszej stronie, w rubryce "Jaki rozmiar wybrać?".

Łuk stopy: tak czy nie?

Na początku naszego życia stopy są w naturalny sposób płaskie. Gdy zaczynamy uczyć się chodzić, łuk stopy stopniowo się kształtuje, zwłaszcza przez naturalny rozwój mięśni stopy. Z tego powodu nie należy dodawać łuku stopy do butów na okres wzrostu dziecka (chyba, że lekarz zaleci inaczej).

Korzyści z aktywności fizycznej od najmłodszych lat

Regularna aktywność fizyczna od najmłodszych lat korzystnie wpływa na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka właściwej higieny życia wpływać będzie na ograniczenie problemów ze zdrowiem w późniejszych latach. Co więcej, aktywność fizyczna uprawiana w grupie sprzyja integracji społecznej i wpływa na rozwój osobisty dziecka.

Korzyści fizyczne i intelektualne

"Jakie są korzyści fizyczne? Rozwijanie umiejętności motorycznych i fizycznych Rozwijanie siły i giętkości
Pozytywne wpływanie na wzrost
Walka z otyłością

Jakie są korzyści intelektualne? Wspieranie rozwoju zaufania do samego siebie
Wspieranie integracji w grupie
Pomoc w osiąganiu sukcesów w szkole Wspieranie w radzeniu sobie ze stresem i niepokojem

Aktywność sportowa

Czy znasz gimnastykę dla maluchów? Skierowana jest dla dzieci od 10 miesiąca do 6 roku życia. To przyjemna aktywność sportowa uprawiana na torach składających się z odpowiednich materiałów. Uprawianie gimnastyki dla niemowląt
pomaga dziecku odkrywać jego zdolności ruchowe i je rozwijać dzięki różnym ćwiczeniom i czynnościom. To wstęp do każdej dyscypliny sportowej.

Korzyści

Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich dotyk, ruch koordynację i zmysł równowagi. Co więcej, utrzymanie równowagi na modułach, skakanie, turlanie się czy wspinanie pozwala dziecku zwiększyć swoją samodzielność oraz zaufanie do siebie samego.

Skład i konserwacja

Skład

Podeszwa zewnętrzna 100% Guma Wierzch buta 70% Poliester, 30% Poliuretan Wnętrze buta 70% Etylen-octan winylu (EVA), 30% Poliester

Porady dotyczące przechowywania

Buty Domyos należy przechowywać z dala od wilgoci i światła, w suchym i przewiewnym miejscu.

Testy

Wszystkie nasze buty Domyos zostały przetestowane w laboratorium (np. w celu sprawdzenia przyczepności i wytrzymałości). Nasze produkty respektują specyfikację marki Decathlon w dziedzinie toksykologii. Wszystkie nasze buty Domyos zostały przetestowane w użytkowaniu przez małe dzieci podczas zabaw dla niemowląt.

Zatwierdzony przez

Praca inżyniera biomechaniki z naszego działu "Badań i rozwoju" pozwoliła zmierzyć wpływ butów na chodzenie dziecka w pierwszych latach jego życia.

Porady dotyczące konserwacji

Prać ręcznie.

Opinie

Wgrywanie