Ecodesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Ecodesign

Buty dla dzieci Domyos eko

39,99 zł

Kolor:

Pastelowy brzoskwiniowy fluorescencyjny / Biały

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pierwsze buty, które będą towarzyszyć dziecku w żłobku, w przedszkolu, w domu: wszędzie tam, gdzie odkrywa ono świat.

Pierwsze buty do gimnastyki dla maluchów! Miękkie i antypoślizgowe: ułatwiają dziecku poruszanie się po modułach toru przeszkód.

Kod produktu: 8489682

Podobne produkty

Zalety produktu

 • Rozwój zdolności motorycznych

  Podeszwa i cholewka są bardzo giętkie.

 • Rozwój samodzielności

  Rozróżnienie prawa/lewa stopa, patka z rzepem, język do pociągnięcia buta.

 • Ecodesign

  Ograniczenie śladu węglowego o 21% w nowym modelu (wykrój i materiały).

 • Oddychalność

  Materiał cholewki przepuszcza powietrze dla większego komfortu.

 • Antypoślizgowość

  Dobra przyczepność dzięki antypoślizgowej podeszwie.

Buty dla dzieci Domyos eko
Buty dla dzieci Domyos eko

Opis produktu

Korzyści z aktywności fizycznej od najmłodszych lat

Regularna aktywność fizyczna od najmłodszych lat korzystnie wpływa na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka właściwej higieny życia wpływać będzie na ograniczenie problemów ze zdrowiem w późniejszych latach. Co więcej, aktywność fizyczna uprawiana w grupie sprzyja integracji społecznej i wpływa na rozwój osobisty dziecka.

Korzyści fizyczne i intelektualne:

Jakie są korzyści fizyczne?
Nabywanie podstawowych zdolności fizycznych (rozwój psychomotoryki)
Wspieranie wzrostu
Walka z otyłością

Jakie są korzyści intelektualne? - Zwiększanie pewności siebie
- Wspieranie integracji w grupie
- Rozwój dziecka

Porady dot. użytkowania;

Giętkie buty Domyos przeznaczone są do noszenia wewnątrz budynku, na suchej, gładkiej nawierzchni. Wystarczy je założyć na stopy bez skarpet, aby zapewnić im maksymalny kontakt z podłożem. Nerwy umieszczone od spodu stopy mogą w ten sposób "odczuwać" podłoże i wpierać dziecko w utrzymywaniu równowagi.

Opis stopy dziecka:

Chodzenie na boso jest najlepsze dla maluchów, ponieważ pomaga im ono w nauce i odczuwaniu dotyku. Nerwy znajdujące się od spodu stopy pomagają określić miejsce rozłożenia wagi ciała dla utrzymania równowagi. Szerokie i giętkie buty Domyos pozwalają stopom malucha rozwijać się i swobodnie wzmacniać, a jednocześnie chronią je przed zimnem i niebezpieczną nawierzchnią. Wszystkie nasze buty są dostosowane do budowy ciała najmłodszych.

Aktywność sportowa

Czym jest gimnastyka dla niemowląt? To wesoła aktywność gimnastyczna uprawiana na torach przeszkód zbudowanych z dostosowanego materiału. Dzieci objęte są opieką instruktorów. Te tory zawierają różne osprzęty w wielkości dostosowanej do maluchów (belki, stopnie, równie, drążki równoległe, tunele, walce), po których dzieci mogą wspinać się, skakać, chodzić utrzymując równowagę, itp. Ta forma gimnastyki skierowana jest do dzieci w wieku od 10 miesięcy do 6 r. ż.

Korzyści

Jakie są korzyści uprawiania gimnastyki dla niemowląt? Uprawianie gimnastyki dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny najmłodszych, a szczególnie rozwija ich motorykę, odczuwanie, koordynację i równowagę. Co więcej, utrzymywanie równowagi na osprzęcie, skakanie, turlanie się, wspinanie to aktywności, które sprawią, że Twoje dziecko będzie bardziej pewne siebie.

Sportowy strój:

Jaki jest najlepszy strój do gimnastyki dla niemowląt? Wygodny strój, dostosowany do pory roku: koszulka i spodenki lub spodnie z miękkiej dzianiny oraz bluza lub spodnie do rozgrzewki na początek. Dodatkowo, giętkie buty Domyos zapobiegać będą ślizganiu się dziecka na wyposażeniu sportowym.

Dlaczego należy dobrze dobrać rozmiar buta:

Jak wybrać rozmiar? Właściwy dobór rozmiaru jest bardzo ważny: za mały lub za duży (nawet o 5 mm) rozmiar nie jest pożądany. Za mały rozmiar może przyczynić się do zranienia kostki / palców czy skóry. Za duży rozmiar może utrudniać chodzenie i powodować powstawanie pęcherzy.
Stopa dziecka w wieku 1-2 lata na przestrzeni mniej więcej 3-4 miesięcy rośnie o co najmniej jeden rozmiar. Sprawdzaj regularnie rozmiar stopy dziecka.

Nowy design z eko-podejściem

Nasz zespół projektantów, mając na uwadze wpływ swojej pracy na zasoby naturalne naszej planety i kierując się eko-podejściem, ponownie opracował buty 110 do gimnastyki dla maluchów.
Dzięki pracy nad designem (barwienie i dobór materiału na cholewkę) i użyciu mniejszej ilości materiału w podeszwie, podczas produkcji tego nowego modelu emitowane jest 31% mniej CO2.

Oszczędne podejście do naturalnych zasobów

To podejście pozwala obniżyć zużycie naturalnych zasobów o 43%, ograniczyć wpływ na zanieczyszczenie wód o 30%, a wpływ na zanieczyszczenie powietrza o 26%, i jednocześnie zachować kluczowe elementy, które od zawsze cenicie w tych butach do gimnastyki dla maluchów.
Pozwól swojemu dziecku korzystać z tych bardziej ekologicznych butów (w porównaniu do poprzedniej wersji), które zapewnią komfort jego małym stopom.
Te buty zostały opracowane we współpracy z psychomotorykiem.

Skład

Podeszwa zewnętrzna 100% Styrene Butadiene Styrene (SBS) Wierzch buta 100% Poliester Wnętrze buta 80% Poliester, 20% Etylen-octan winylu (EVA)

Porady dotyczące przechowywania

Giętkie buty Domyos należy przechowywać z dala od wilgoci i światła, w suchym i przewiewnym miejscu.

Ograniczenia

Giętkie buty Domyos przeznaczone są do noszenia wewnątrz budynku

Testy

Buty 110 Domyos zostały przetestowane w użytkowaniu przez małe dzieci podczas zabaw dla niemowląt.
Wszystkie buty Domyos są poddawane technicznym testom w laboratorium (np. testowanie przyczepności podeszwy zewnętrznej). Nasze produkty respektują specyfikację marki Decathlon w dziedzinie toksykologii. Także materiały użyte do wykonania naszych produktów pomyślnie przeszły testy wytrzymałości.

Porady dotyczące konserwacji

Wyprać przed pierwszym użyciem. Prać ręcznie. Nie prać chemicznie.

Opinie

Wgrywanie