kalenji

Buty do biegania lekkoatletyczne Kalenji Training Track

299,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół pasjonatów i pasjonatek przedstawia pierwsze buty zaprojektowane z myślą o treningach na bieżni lekkoatletycznej. Przygotuj się do zawodów!

Przyczepność, amortyzacja i odbicie: Training Track to innowacyjne buty na bieżnię lekkoatletyczną. Pozwalają biegaczom i skoczkom trenować w optymalnych warunkach.

Kod produktu: 8543190

  • Przyczepność

    Kolce z wtryskiwanego TPU zapewniają znakomitą przyczepność.

  • Amortyzacja

    EVA na całej długości podeszwy: amortyzacja dostosowana do bieżni.

  • Oddawanie energii

    Płytka z TPU umożliwia optymalne odbicie.

Buty do biegania lekkoatletyczne Kalenji Training Track
Buty do biegania lekkoatletyczne Kalenji Training Track
Buty do biegania lekkoatletyczne Kalenji Training Track

Sprzyjające warunki dla technicznego ruchu stopy:

Forma i materiały zastosowane w butach Training Track pozwalają stawiać stopę w sposób właściwy dla techniki lekkoatletycznej. Przy pracy nad podeszwą wykorzystano najnowsze narzędzia 3D udostępnione przez Process Footwear Decathlon, umożliwiające nakładanie warstw EVA i TPU.
Cel? Ułatwić odbicie i zredukować wagę do 245 g. To model, w którym odnajdziesz zarówno doznania i właściwości techniczne kolców lekkoatletycznych, jak i komfort zbliżony do komfortu klasycznych butów do biegania.

Specjalna cholewka:

Na etapie projektowania wiele uwagi poświęciliśmy cholewce. Postawiliśmy sobie dwa wymogi: zapewnić dobre trzymanie stopy, a jednocześnie przewiewność. Nasz zespół przeprowadził liczne próby i testy - aż do uzyskania najlepszego rezultatu. Konstrukcja cholewki zapewnia stopie trzymanie na zakrętach i na wilgotnej bieżni, a zastosowana siateczka zwiększa przewiewność.

Optymalizacja przyczepności:

Odwołaliśmy się do kompetencji inżynierów badań i rozwoju z Decathlon SportsLab, aby uzyskać najlepszą możliwą przyczepność. Została ona zoptymalizowania dzięki symulacji cyfrowej.

Skład

Wierzch buta 70% Politereftalan etylenu (PET), 30% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Podeszwa zewnętrzna 50% Etylen-octan winylu (EVA), 40% Poliuretan termoplastyczny (TPU), 10% Guma Wnętrze buta 50% Etylen-octan winylu (EVA), 50% Politereftalan etylenu (PET)

Ograniczenia

Nie używać na twardej nawierzchni (typu asfalt).

Porady dotyczące konserwacji

Zostawić do wyschnięcia w miejscu suchym i przewiewnym.

Wgrywanie