kiprun

Buty do biegania męskie Kiprun KD 800

5,0 (2)

399,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Biały / Róż koralowy fluorescencyjny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Buty opracowane przez nasz zespół projektowy z myślą o nadzwyczajnej lekkości i dynamice podczas treningów i zawodów biegowych.

Szukasz lekkości i dynamiki? Oto buty do biegania, które - dzięki zastosowanym materiałom - zapewnią Ci optymalną lekkość i dynamikę podczas treningów i zawodów.

Kod produktu: 8666794

 • Lekkość

  Zastosowanie lekkich materiałów: 200 g w rozmiarze 42.

 • Oddawanie energii

  System up'bar (Pebax®) sprzyja odbiciu, pianka EVA o większej gęstości z przodu.

 • Przyczepność

  Dobre przyleganie do wilgotnego podłoża dzięki teksturze i geometrii podeszwy.

 • Dostosowanie do budowy anatomicznej

  Odpowiednie dla stopy neutralnej.

Kiprun KD 800 w miejsce modelu Kiprun Ultralight: jakie różnice?

Kierując się opiniami klientów, zmieniliśmy zastosowaną piankę, aby zaoferować Ci lepsze doświadczenie biegowe poprzez bardziej miękką amortyzację. Zmodyfikowaliśmy również nieznacznie podeszwę zewnętrzną w celu zwiększenia jej trwałości.

Drop

6 mm różnicy wysokości pomiędzy przednią i tylną częścią podeszwy.

Dynamika każdego kroku

Aby umożliwić Ci robienie postępów i poprawianie osobistych rekordów w biegach na dystansach od 10 km do maratonu, buty Kiprun KD800 sprzyjają dynamice (odbiciu) dzięki systemowi UP'BAR, wstawce z TPE (Pebax®) usytuowanej pod podeszwą.

Dlaczego warto wybrać lekkie buty?

Jak wykazują badania, lżejsze buty pozwalają poprawić efektywność biegu dzięki większej oszczędności energii.
Projektując model Kiprun KD 800, wybraliśmy lżejsze materiały i zoptymalizowaliśmy konstrukcję podeszwy bez uszczerbku dla komfortu i trwałości. Efekt? Buty Kiprun KD 800 to najlżejszy w ofercie model (200 g w rozmiarze 42).

Znakomite trzymanie się podłoża na wilgotnej nawierzchni i na zakrętach

Nasza podeszwa została zaprojektowana jak opona samochodowa, aby skutecznie zapobiegać utracie kontroli, nawet podczas deszczu.
Nowa geometria podeszwy w połączeniu z nowym rodzajem kauczuku zapewnia butom Kiprun KD 800 znakomite przyleganie do wilgotnego podłoża, nawet przy maksymalnej prędkości.

Opinia ambasadora marki

Camille (osobisty rekord: 29 minut i 57 sekund na 10 km) testował ten model:
Nowe buty Kiprun KD 800 doceniłem szczególnie podczas krótkich treningów interwałowych na bieżni lekkoatletycznej, a także w trakcie biegów na dystansach 10 km i półmaratonu. Nowa pianka zapewnia duży komfort biegania. Dynamika i przyleganie tego nowego modelu do podłoża są znakomite.

Zespół pasjonatów oferujący Ci wyjątkowe doświadczenie biegowe

Kiprun KD 800 to owoc naszego nabywanego od ponad 10 lat w Decathlon know-how w zakresie projektowania butów. Caroline (szef produktu), Stéphane (inżynier produktu) i Nicolas (designer) - pasjonaci biegania - tworzą buty Kiprun dzięki sieci ambasadorów złożonej z uprawiających bieganie pracowników Decathlon, trenerów i Was!
Wybieramy materiały, tworzymy prototypy, testujemy i zatwierdzamy produkty w laboratorium i w praktyce.

Skład

Podeszwa zewnętrzna 52% Etylen-octan winylu (EVA), 23% Guma, 13% Poliuretan, 12% Polietylen termoplastyczny (TPE) Wierzch buta 49% Politereftalan etylenu (PET), 29% Poliuretan, 22% Etylen-octan winylu (EVA) Wnętrze buta 100% Politereftalan etylenu (PET)

Testy

Wszystkie nasze buty są testowane przez niezwiązanych z Decathlon biegaczy w warunkach identycznych z tymi, z jakimi możesz się spotkać w trakcie użytkowania.
Celem jest przetestowanie, udoskonalenie i zatwierdzenie produktu w jak najbardziej obiektywny sposób, aby umożliwić Ci czerpanie radości z biegania.

Zatwierdzony przez

Kiprun to zespół biegaczy o różnych poziomach zaawansowania. Każdego dnia wystawiamy nasze produkty na ciężkie próby, aby sprawdzać je i ulepszać.
Są one następnie testowane i zatwierdzane przez panel użytkowników w warunkach, z myślą o których zostały zaprojektowane.
Zanim trafią na Twoje nogi, muszą pokonać tysiące kilometrów, setki biegów na dystansach od 10 km do maratonu.

Porady dotyczące konserwacji

Zostawić do wyschnięcia na świeżym powietrzu.

Wgrywanie