new balance

Buty do biegania męskie New Balance Propel V4

Kod produktu: 8831166

0,0 (21)

449,99 zł 649,99 zł - 200,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 649,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Nowa wersja modelu Propel posiada wbudowaną w podeszwę środkową płytkę PU pozwalającą uzyskać optymalne uczucie dynamiki.

  Wyposażony w technologię Fuelcell i wbudowaną w podeszwę środkową płytkę z PU model, który zapewni Ci dynamikę i amortyzację.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Oddawanie energii

   Podeszwa środkowa z pianki Fuelcell: optymalna amortyzacja.

  • Komfort noszenia

   Cholewka z klejonej metodą termiczną siateczki Hypoknit.

  • Lekkość

   Zastosowanie lekkich materiałów w cholewce i w podeszwie: 302 g w rozmiarze 43.

  • Solidność

   Podeszwa zewnętrzna wyposażona w technologię NDURANCE.

  Amortyzacja

  Zastosowanie technologii Fuelcell (lekkiej i dynamicznej pianki) w składzie podeszwy środkowej pozwala uzyskać wyjątkowe uczucie amortyzacji. Grubość podeszwy będzie dodatkowym argumentem podkreślającym jakość amortyzacji tego modelu.

  Komfort i trzymanie stopy

  Konstrukcja cholewki zapewnia optymalny komfort i uczucie dokładnego dopasowania do stopy. Zastosowanie klejonej metodą termiczną siateczki Hypoknit podnosi poziom komfortu i trzymania dzięki mniej lub bardziej zwartemu splotowi - w zależności od różnych stref nacisku podczas przetaczania stopy.

  Technologia Fuelcell / Płytka PU

  Technologia Fuelcell w połączeniu z wbudowaną w podeszwę środkową płytką PU czyni z tych butów bardzo dynamiczny i wygodny model, który dostarczy Ci uczucia prędkości podczas treningów i zawodów.

  Lekkość

  Waga buta do biegania jest decydującym kryterium przy wyborze produktu. Lekkość (302 g w rozmiarze 43) modelu Propel to owoc optymalizacji zastosowania lekkich i wytrzymałych materiałów podczas projektowania. Nie poszliśmy na żaden kompromis w kwestii komfortu i trwałości.

  Trwałość

  Aby zapewnić optymalną trwałość, w podeszwie zewnętrznej zastosowaliśmy naszą technologię NDURANCE (kauczuk wzmocniony włóknem węglowym).